14.08.2019
★★★★★ Оператор – монтаж на електронни компоненти, SGP Group EOOD
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 750 до 800 BGN (Нето)

Оператор – монтаж на електронни компоненти

SGP Group EOOD е част от международна фирма с представителства в 13 държави. Разполагаме с повече от 3000 инспектори , асистенти и лидери в качеството, които работят на всеки един етап от производството. 12 години опит, ни прави експерти в нашата област.

SGP Group EOOD открива нов проект в Пловдив и набира мотивирани и ентусиазирани кандидати! Работата се намира на територията на клиента. Кандидатите, наети на позицията Оператор – монтаж на електронни компоненти в производство, ще работят в предприятието на нашия клиент, водещ производител от автомобилната индустрия.
Пълното обучение, инструментите, облеклото и оборудването за безопасност ще бъдат предоставени на успешните кандидати преди започване.

Описание и изисквания:

Вашите нови отговорности ще бъдат в някое от следните звена:
- Работа с машини за автоматично монтиране на електронни компоненти
- Работа с машина за автоматична оптична инспекция
- Ръчно насищане на платки чрез монтаж на електронни компоненти
- Работа с машини за заготовка на електронни компоненти
- Работа с машина „Спойка вълна“
- Ръчно запояване
- Тестване на полуготовото изделие
- Заливане на полуготовото изделие с влагозащитен материал
- Тампонен печат
- Ръчно сглобяване на части от изделието
- Пакетиране на готовото изделие

и включват:

– Стриктно следване на работните процеси и качествени изисквания според инструкциите и технологичните изисквания
– Постигане на поставените цели по отношение на количество, качество и срокове
– Навременна обратна връзка към ръководителите на производствената линия при възникване на отклонения връзка с цел предотвратяване на качествени дефекти;
– Спазване на вътрешните правила на компанията, правилата за безопасност, качество и дисциплина;
– Ясно и точно информиране на преките ръководители или отговорните лица в случай на необичайна ситуация.

Минимални изисквания:

– Средно образование
– Опит в подобно производство ще се счита за предимство
– Прецизност и сръчност
– Умение за работа в екип
– Готовност за работа на 2 смени (първа 6:30-14:30, втора 14:30- 23:00)

Фирмата предлага:
• Транспорт

Ако отговаряте на изискванията и смятате, че можете да се справите с предизвикателствата на работата, моля изпратете ни CV.

С удобрените кандидати ще се свържем за насрочване на интервю.
Личните данни ще се използват само за набиране на персонал.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
SGP Group EOOD  Известие за нови обяви
Повече за SGP Group EOOD
Всички обяви на SGP Group EOOD