14.08.2019
★★★★★ КОМПЮТЪРЕН ОПЕРАТОР - СТОКОВЕД, ИНТЕЗА ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

КОМПЮТЪРЕН ОПЕРАТОР - СТОКОВЕД

Интеза“ ООД е вносител и лидер на пазара на заключващи системи и аксесоари от 1996-та година. След повече от 20 години опит „Интеза“ ООД разполага с добре развита мрежа от търговски обекти, центрове за обслужване на корпоративни клиенти, верига собствени магазини и ключарски ателиета.

Фирмата търси да назначи:
компютърен оператор обработващ стокови документи в складова програма на позиция СТОКОВЕД.

УСЛОВИЯ:

-ОТЛИЧНИ УСЛОВИЯ ЗА РАБОТА В СТАБИЛНА И РАЗВИВАЩА СЕ ФИРМА;
-ОТЛИЧНА РАБОТНА СРЕДА С МЛАД И ДИНАМИЧЕН ЕКИП;
-ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА РЕАЛИЗАЦИЯ И РАЗВИТИЕ;
-СТАБИЛЕН МЕСЕЧЕН ДОХОД ПЛЮС МОТИВИРАЩО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ, ОБВЪРЗАНО С РЕЗУЛТАТИ;
-ДОПЪЛНИТЕЛНИ ПРИДОБИВКИ;
-ВАУЧЕРИ ЗА ХРАНА;
-ДВУМЕСЕЧНО ВЪВЕЖДАЩО ФИРМЕНО ОБУЧЕНИЕ;
-РАБОТА СЪС СКЛАДОВ СОФТУЕР;
-ПЪЛЕН РАБОТЕН ДЕН;
-ТРУДОВ ДОГОВОР И ОСИГУРОВКИ;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:

-ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ ИЛИ СРЕДНО ТЕХНИЧЕСКО ОБРАЗОВАНИЕ , СРЕДНО ИКОНОМИЧЕСКО ОБРАЗОВАНИЕ;
-ВЛАДЕЕНЕ НА АНГЛИЙСКИ ЕЗИК;
-КОМПЮТЪРНА ГРАМОТНОСТ;
-РАБОТА СЪС СКЛАДОМ СОФТУЕР ИЛИ ПРЕДИШЕН ОПИТ НА ПОДОБНА ПОЗИЦИЯ Е ПРЕДИМСТВО;
- СПОСОБНОСТ ЗА РАБОТА В ЕКИП, ОРГАНИЗИРАНОСТ, ЕКСПЕДИТИВНОСТ;
-ГОТОВНОСТ ЗА ДИНАМИЧНА РАБОТА, ВЗИМАНЕ НА РЕШЕНИЯ, ДОБРИ КОМУНИКАТИВНИ УМЕНИЯ;
-ПРЕЦИЗНОСТ И ЕФЕКТИВНОСТ ПРИ ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ПОСТАВЕНИТЕ ЗАДАЧИ;
-ЛОЯЛНОСТ И ОТГОВОРНОСТ КЪМ ПОСТАВЕНИТЕ ЦЕЛИ НА ФИРМАТА;

ОТГОВОРНОСТИ ЗА ДЛЪЖНОСТА:

-ОТРАЗЯВА ДВИЖЕНИЕТО НА СТОКИ В СЪОТВЕТНИТЕ ДОКУМЕНТИ;
-ЗАПРИХОЖДАВА СТОКА ПО ФАКТУРИ ОТ ДОСТАВЧИЦИ;
-ИЗВЪРШВА ДОКУМЕНТАЛНО ЗАРЕЖДАНЕ НА МАГАЗИННАТА МРЕЖА СЪС СТОКА;
-ОБРАБОТКА НА ДНЕВНИ ОТЧЕТИ ЗА ПРОДАЖБА НА СТОКА;
-ИЗГОТВЯНЕ НА СПЕЦИФИЧНИ СПРАВКИ И АНАЛИЗИ;
-ОТГОВАРЯ ЗА ДОСТОВЕРНОСТТА НА ИЗДАДЕНИТЕ ДОКУМЕНТИ, ПРАВИЛНО АДРЕСИРАНЕ НА КОРЕСПОНДЕНЦИЯТА И СПАЗВАНЕ НА СРОКОВЕ;
-ПАЗИ В ТАЙНА СВЕДЕНИЯ И ИНФОРМАЦИИ, КОИТО СА МУ СТАНАЛИ ИЗВЕСТНИ ПРИ ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ВЪЗЛОЖЕНИТЕ МУ ЗАДАЧИ;
-НОСИ ОТГОВОРНОСТ ЗА НАСТЪПИЛИ ВРЕДИ В СЛЕДСТВИЕ НА НЕПРАВИЛНА РАБОТА С ПРЕДОСТАВЕНАТА ЕЛЕКТРОННА И КОМПЮТЪРНА ТЕХНИКА;
-ИЗПЪЛНЯВА И ДРУГИ КОНКРЕТНО ВЪЗЛОЖЕНИ ЗАДАЧИ.

ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:

АВТОБИОГРАФИЯ
МОТИВАЦИОННО ПИСМО
АКТУАЛНА СНИМКА

На интервю ще бъдат поканени само кандидатите, одобрени по документи.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Кандидатствай по тази обява
ИНТЕЗА ООД  Известие за нови обяви
Повече за ИНТЕЗА ООД
Всички обяви на ИНТЕЗА ООД