14.08.2019, Ref.#: CL35PK001
★★★★★ ГОТВАЧ – СТУДЕНА КУХНЯ, КЛУБ 35 ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Заплата от 1400 до 1800 BGN (Нето)

ГОТВАЧ – СТУДЕНА КУХНЯ

Във връзка с разширяване на своята дейност кафе-бар „CLUB 35” в Студентски град търси да назначи позитивна и отговорна личност за звено „Студена кухня“:

ГОТВАЧ – СТУДЕНА КУХНЯ

Отговорности за длъжността:
• Приготвяне на артикули по предварително зададено меню;
• Почистване и обработване на хранителните продукти;
• Осигурява качествена и навреме издадена храна , спазвайки вътрешно фирмените стандарти .
• Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите.
• Отговаря за правилното приготвяне на храната , като стриктно изпълнява наложения стандарт и време за приготвяне и издаване .
• Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята.
• Поддържа високо ниво на хигиена, касаещо както работното му място, така й собствения му външен вид и работно облекло.
• Спазва правилника за вътрешния ред.

Изисквания:

• Креативност, организационни способности и умения за работа в екип.
• Съзнателна, отговорна и енергична личност.
• Възможност за работа на смени по график.
• Бързина и сръчност.
• Предишен опит - минимум 1 година.

Ние Ви предлагаме:

• Много добри условия на труд в млад, енергичен и амбициозен екип.
• Гъвкаво работно време с месторабота - Студентски град.
• Работа в престижна фирма с изградени стандарти на взаимоотношения, както с клиенти, така и със служителите.
• Постоянен и дългосрочен ангажимент.
• Отлично месечно възнаграждение.
• Подсигурена храна по време на смяна.
• 50% намаление на храни и напитки

Допълнителна информация:

• За повече информация може да позвъните на телефони 0886 18 08 73 и 0884 90 00 16, или да ни посетите на адрес: ж.к.Студентски град, ул. Йордан Йосифов 16, до бл.35.

Ако в нашето предложение сте открили своето работно място и бихте искали да се присъедините към екипът на „Клуб 35” ЕООД, моля изпратете актуална автобиография на български като посочите референтен номер на обявата, за която кандидатствате.

Конфиденциалността на кандидатите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
КЛУБ 35 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за КЛУБ 35 ЕООД
Всички обяви на КЛУБ 35 ЕООД