14.08.2019
★★★★★ Управител / Заместник Управител, Adventure Facility Concepts and Management OOD  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Управител / Заместник Управител

Adventure Facility Concepts and Management (AFCM) е българска компания създадена през 2013 г. Компанията оперира приключенски центрове под името Funtopia® в България, САЩ, Малайзия, Израел, Австралия и Мексико.
Funtopia® е българска франчайз концепция, която представлява приключенски парк на закрито с голямо разнообразие от съоръжения в сферата на активните забавления – катерачни стени, въжени градини, пързалки, трамплини, изкуствени пещери, детски игрални площадки за най-малките, ескейп стаи, съоръжения с вертикални препятствия, зип-линии, и т.н.

Funtopia® не е обикновен детски център, а място за семейно развлечение. Съоръженията са подходящи за хора от всякаква възраст, което ни дава възможността да предоставяме услуги като Рождени Дни, семейни състезания, корпоративни събития, Коледни тържества, специални събития за групи от училища, детски градини и т.н.

Екипът на Funtopia® вярва, че физическата активност, здравословният начин на живот и приключенският дух са най-добрата алтернатива на "екранните" забавления вкъщи.
За приключенския ни център Funtopia® намиращ се в Парадайс Център, град София търсим да назначим Управител, който проактивно да споделя ценностите на бранда и да умее да заразява с ентусиазъм и екипът, който ще управлява, както и нашите гости и посетители в центъра.

Ако сте:

  • Отговорни
  • Енергични
  • Комуникативни
  • С позитивно отношение към децата и умеете да общувате лесно с всяка възрастова група
  • Имате опит в мениджмънта
  • Имате желание за работа и обучение на пълен работен ден в просперираща българска компания с мотивиращо заплащане

....Елате и станете част от нашия екип!

Основни отговорности:
  • Отговаря за цялостното управление на центъра и за ефективността от дейността му
  • Отговаря за налагането на процедури за безопасността на клиентите и персонала и минимизиране на риска при отделните дейности в центъра
  • Отговаря за поддържане на центъра в чист и приветлив вид, с приятелска атмосфера
  • Отговаря за организирането на регулярни събития, посещаемостта им и успешното им протичане
  • Отговаря за поддържане на високо ниво на обслужване на всеки клиент, чрез спазване на процедурите
  • Длъжността е пряко подчинена на Управителя на локацията

Изисквания за позицията:
  • Образование: висше
  • Добра компютърна грамотност
  • Добри познания по английски език
  • Способност да планира, организира и контролира собствената си работа
  • Способност да планира, организира и контролира работата на другите за постигане на поставените цели
  • Опит на подобна позиция

Какво предлагаме:
  • Приятна работна атмосфера в екип от млади и динамични хора
  • Атрактивно заплащане
  • Възможност за професионално развитие
  • Неограничен достъп до “Walltopia Climbing and Fitness”
  • Отстъпки във Funtopia център

Необходими документи:

Моля, представете Вашата автобиография като натиснете бутона по-долу "Кандидатствай по тази обява".
Само одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Adventure Facility Concepts and Management OOD  Известие за нови обяви
Повече за Adventure Facility Concepts and Management OOD
Всички обяви на Adventure Facility Concepts and Management OOD