13.08.2019, Ref.#: 5
Шофьор - технически сътрудник, Клийн Фасилити Комфорт ЕООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 700 до 900 BGN (Бруто)

Шофьор - технически сътрудник

Фирма извършваща услугата професионален домоуправител търси служител за следната позицията - отговорник за персонала по почистването /транспорт на служителите по почистването от обект на обект и приемане и контрол на обекта/, оглед на общите части в на жилищни сгради за възникнали проблеми.

ИЗИСКВАНИЯ
- Технически, организационни и комуникативни умения.
- Отговорност.
- Шофьорска книжка/валидна/-задължително условие!
- Средно образование.
- Кандидати със технически специализации ще бъдат с приоритет.
- Обща техническа грамотност в сферите електротехника (подмяна на осветителни тела, ключове, контакти, бушони, релета и т.н.), ВИК, дърводелство, бояджийство и т.н.
- Желание за дългосрочни взаимоотношения.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Оглед ма управляваните от фирмата обекти.
- Контрол на персонала по почистването.
- Извършва строителни и довършителни работи по Общите части на сградата.
- Следи за състоянието и за изправността на предоставената му техника, инструменти и материали и се грижи за тяхното правилно използване.
- Контрол по изпълнението на дейността на външни доставчици и изпълнители.

Нашето предложение:
- Постоянен трудов договор;
- Служебен телефон;
- Служебен автомобил;
- Бонуси при добри резултати.

Ако смятате, че сте подходящи за тази работа, моля изпращайте CV и актуална снимка. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в офиса на фирмата.

Всички подадени документи ще се разглеждат като се опазва подадената от вас лична информация и не се предоставя на трети лица.

Кандидатствай по тази обява
Клийн Фасилити Комфорт ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Клийн Фасилити Комфорт ЕООД
Всички обяви на Клийн Фасилити Комфорт ЕООД