13.08.2019, Ref.#: TestО0819
★★★★★ ТЕСТ ОПЕРАТОР, КАКУУН МЕДИКЪЛ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД
Месторабота София, гр.София, ул. „Неделчо Бончев“ 6 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1550 до 1680 BGN (Бруто)

ТЕСТ ОПЕРАТОР

Отдел: Производство
Пряк ръководител: Тийм Лидер - Производство
Месторабота: гр. София, ул. „Неделчо Бончев“ 6

КРАТКО ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА: Извършване на комплексни тестове с инструменти и оборудване по зададени инструкции на вече асемблирани машини и аксесоари към тях като готов продукт (медицински апарати в сферата на естетичната медицина и прилежащите им накрайници/ апликатори); Обобщаване на резултатите от процеса на верификация според утвърдените правила и спецификации; Постигане на зададените производствени цели (таргети) при спазване на стандартите за качество.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
- Тестване, измерване и анализ на показателите на готовите продукти с цел проверка, дали функционират правилно (функционален тест);
- Визуална механична проверка (VMI) на готовата продукция за дефекти и изготвяне на констатации, съгласно производствените стандарти, преди преминаването й към следващ етап (пакетиране или експедиция);
- Въвеждане резултатите от направените тестове, включително установени проблеми и грешки във файлове, съдържащи база данни и история във връзка с верификационния процес - вярно, прецизно и точно според утвърдените инструкции;
- Преработка, инспекция, повторна проверка и при необходимост връщане на дефектни устройства от тест към производство за поправка в съответствие със спецификацията;
- Разрешаване на идентифицирани в процеса на верификация проблеми;
- Отговорност по отношение на качеството на готовата продукция, одобрена за експедиция към крайния клиент;
- Използване на ръчни инструменти (клещи, отвертки и др.), ръчни ел. инструменти (мултицет с температурни сонди, динамометричен ключ и др.), специализиран софтуер, интерфейси и др.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Средно/ висше техническо образование – специалности електроника (електронна техника и технологии), електротехника или др.сходни;
- Теоретични и практически познания и умения за монтаж, ремонт и техническа поддръжка на различни видове електронно и електрическо оборудване и устройства в производството;
- 1 година стаж като Тест оператор или на сходна длъжност;
- Опит в производството на медицински изделия – предимство;
- Добро ниво на владеене на писмен и говорим английски език;
- Владеенето на испански език е предимство

УМЕНИЯ И ЛИЧНОСТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Опит в/ умения за работа с ръчни и ръчни ел.инструменти, монтажни инструменти, динамометрични инструменти;
- Добри компютърни умения - MS Office пакет; отлични умения за работа с Excel;
- Отлични аналитични умения и уменя за разрешаване на проблеми;
- Внимание към детайла; изключителна точност и прецизност;
- Възможност за работа в различни области, включително в процеса на асемблиране;
- Бързина и добра ръчна сръчност;
- Умения за разбиране и следване на писмени и устни инструкции за работа според утвърдени стандарти;
- Умения за самостоятелна и работа в екип;
- Мотивираност и организираност;
- Ориентация към постигане на резултати;
- Способност за работа под напрежение в динамична работна среда при стриктно спазване на срокове

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Възможност за професионално развитие в международна динамично развиваща се компания;
- Отлични условия за работа, млад екип, позитивна и динамична работна среда;
- Трудов договор;
- Стандартно работно време - 8 часа на ден, 5 дни в седмицата, от понеделник до петък;
- Мотивиращо възнаграждение, включително бонус за постигнати резултати (1550-1680 лв. брутно на месец);
- Допълнителен социален пакет (ваучери за храна в размер на 60 лв. месечно; допълнително здравно осигуряване за сметка на работодателя).

Кандидатствай по тази обява
КАКУУН МЕДИКЪЛ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за КАКУУН МЕДИКЪЛ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД
Всички обяви на КАКУУН МЕДИКЪЛ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД