13.08.2019
★★★ Експерт Финансови анализи и прогнози, БОН ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Павликени; Постоянна работа; Пълно работно време

Експерт Финансови анализи и прогнози

Отдел финанси

Бон ЕООД е тясно специализиран производител на ексклузивни храни за птици с износ в 20 европейски държави.
Високият фирмен морал, приятелската работна атмосфера и желанието ни за непрестанно развитие са основите на нашия успех.
Оттам надграждаме с устойчива социална политика, модерна база и технологии, за да се превърнем в най-логичния избор за нашите именити клиенти от Западна Европа.
Мисията ни е да раздвижим закостенелия европейски пазар, чрез уникални продуктови решения и маркетинг концепции.
За да я изпълним успешно имаме нужда от амбициозен и мотивиран кандидат за дългосрочно заемане на позицията Експерт Финансови анализи и прогнози.

Основни отговорности
• Подпомага дейността на Финансовия директор в организацията на финансовите-аналитичните дейности в отдела, като поема водеща роля при импленетирането им;
• Изготвя прогнози за финансовия резултат и прави отчети за актуалните финансови резултати, като дава предложения за подобрение и на процеса;
• Проучва, анализира и участва в разработването на процедури за финансовата дейност на Дружеството и ефективността от нея;
• Анализира разходите на Дружеството и дава предложения за оптимизирането им;
• Калкулира, валидира и анализира себестойността на продуктите на Дружеството;
• Подпомага и съдейства изготвянето на отчети за други структурни единици, като предоставя и валидира финансова информация;
• Подпомага Финансовия директор в организацията и ръководството по изготвянето на финансовия оперативен план, съгласно всички политики и правила на фирмата;
• Изготвя периодични финансови отчети за мениджмънт цели;

Изисквания към кандидата
• Професионален опит /трудов стаж/ - 3 години в областта на финансовия анализ и прогнози;
• Умение за работа с крайни срокове;
• Образование – висше икономическо;
• Компютърна грамотност – MS Office и други специализирани софтуеъри в областта;
• Познаване на всички финансово - счетоводни нормативни документи, свързани с изпълнение на преките задължения;
• Познаване и умеене за използване на методите на анализ, контрол и прогнозиране;

Личностни качества
• Проактивност, инициативност и гъвкаво мислене;
• Умения за приоритизиране и управление на времето;
• Желание за самоусъвършенстване и професионално израстване;
• Проява на лична ангажираност към работния процес;

Ние Ви предлагаме
• Шанс за дългосрочно развитие;
• Регулярни обучения;
• Здравословна приятелска атмосфера и силно зачитане на мнението на всеки от екипа;
• Отлични условия на работа във висококвалифициран млад и мотивиран колектив;
• Висок морал, социална политика и фирмена култура;
• Отлично трудово възнаграждение;

  •  Ако желаете да се станете част от екипа на нашата Компания и да се изградите, като професионалист в сферата на финансови анализи и прогнози;

  •  Ако желаете да получите допълнително безусловно обучение в тази сфера и да доизградите Вашите професионални умения,

моля изпратете професионална автобиография и мотивационно писмо.

Централният офис на БОН ЕООД е в гр. Павликени и фирмата осигурява комфортен безплатен транспорт от гр. Велико Търново, гр. Габрово и гр. Севлиево.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Срок за подаване на документи: 12.09.2019г.

Кандидатствай по тази обява
БОН ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за БОН ЕООД
Всички обяви на БОН ЕООД