13.08.2019
★★★ Служители касиери на пълно и непълно раб. време в супермаркети "Медковец" и "Дъбника", Финес ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Враца, кв.Медковец, кв.Дъбника; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 900 до 950 BGN (Бруто)

Служители касиери на пълно и непълно раб. време в супермаркети "Медковец" и "Дъбника"

Задължения :
- извършване на дейности , свързани със стоките в супермаркета - изваждане от склада ,             зареждане на рафтовете
- вежливо, отзивчиво и любезно облслужване на клиентите
- работа с парични средства и фискални устройства
- спазване на всички вътрешно-фирмени правила на работа

Изисквания :
- завършено средно образование
- енергична, позитивна личност, умееща да работи в екип
- отговорност и добросъвестност
- бързина и сръчност
- готовност за работа на смени

Нашето предложение:
- брутно месечно възнаграждение в размер на 950 лв
- коректност на заплащането
- гъвкаво работно време на смени и точност при отчитането му
- 20 дни платен годишен отпуск

Ако смятате, че може да станете част от нашия екип, моля изпратете ни автобиографията си за кандидатстване.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю.
Кандидатурите се разглеждат при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
Финес ООД  Известие за нови обяви
Повече за Финес ООД
Всички обяви на Финес ООД