12.08.2019
★★★★★ ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ, Top Skills Recruitment Ltd
Месторабота Meppel / Netherlands; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 2000 до 2400 EUR (Нето); Езици: Английски

ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ

“Top Skills Recruitment” е агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в сферата. Нашата мисия е да открием най-доброто в нашите кандидати, за да получат най-желаната от тях работа и в същото време да предоставяме висококачествени услуги на нашите клиенти.

За наш клиент в Холандия търсим опитни електротехници със средно ниво на английски (B1-B2). Компанията предоставя строителни бригади за различни обекти в Холандия. Имат дългогодишен опит, работейки с фиксиран екип от служители и също така специфични познания в областта на електротехниката и машиностроенето.

Компанията предлага:

• Отлично възнаграждение 2000 - 2400 евро нето на месец;
Холандски трудов договор и осигуровки спрямо холандското законодателство за временна заетост;
Осигурена квартира ( за сметка на работодателя) - настаняване в близост до работното място;
• Заплатата се изплаща всяка седмица;
• Съдействие за осигуряване на кола под наем по желание;
• Работният график е 2 месеца работа, 2 седмици почивка;
Дългосрочен ангажимент;

Изисквания:
  • Най-малко 3 години професионален опит в изграждане на промишлени електроинсталации;
  • Опит в сферата на корабната индустрия и индустриална електротехника и автоматика ще се счита за предимство;
  • Средно ниво на владеене на английски език (B1-B2);
  • Разчитане на ел. схеми и проекти;
  • Задължителен курс за безопасност VCA, който фирмата заплаща след преминат курс в България;
  • Шофьорска книжка;
Вашите задължения на заеманата длъжност:
  • Монтиране на тави за електрокабели;
  • Прекарване и свързване на кабели;
  • Свързване на панели и шкафове;
  • Свързване на промишлено оборудване и машини;
  • Свързване на помпи и двигатели;
  • Свързване на модели (като клапани, измерватели на налягане, разходомери, сензори и т.н.);
  • Свързване на оборудване на автоматизация;

Допълнителна информация:

Възможност за работа по двойки, в която единият да има шофьорска книжка и собствен транспорт. В случай, че нито един от двамата не може да осигури собствен транспорт, има възможност за кола под наем от работодателя. Кандидатите трябва да разполагат със собствен набор от инструменти. Курсът за безопастност се провежда преди подписването на трудов договор и е за сметка на работодателя.

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография на АНГЛИЙСКИ ЕЗИК и ние ще се свържем с Вас.

Лиценз за подбор на персонал в чужбина № 2477 / 12.03.2018
Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Top Skills Recruitment Ltd

Кандидатствай по тази обява
Top Skills Recruitment Ltd  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Top Skills Recruitment Ltd
Всички обяви на Top Skills Recruitment Ltd