09.08.2019, Ref.#: 100005
★★★★★ Агент продажби на жилищни имоти, МИРЕЛА ЕООД
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Езици: Английски, Руски

Агент продажби на жилищни имоти

Търсим да назначим агенти за продажба на жилищни имоти за офиса ни в гр. Варна.

Ако сте комуникативен човек, заинтересован да работи в компания, която може да гарантира успеха Ви - независимо дали сте опитен консултант или обмисляте да започнете нова кариера - ние Ви предлагаме да се присъедините към нашия екип от професионалисти.

Разполагаме с голяма база данни от готови клиенти за обслужване. Осигуряваме възможност на одобрените кандидати да започнат веднага ефективна работа с клиенти и да печелят още от първата седмица.

Вашите задължения:

Презентиране на недвижими имоти;

Консултиране и водене на преговори с клиенти;

Поддържане на отношения с клиентите и привличане на нови;

Организиране и провеждане на срещи с клиенти и огледи на недвижими имоти;

Обработка на информация;

Изискванията ни към кандидатите са:

Комуникативни и организационни умения;

Активност, търговски нюх и позитивно отношение към клиентите;

Компютърна грамотност;

Образование /средно или висше/;

Желание за постигане на високи резултати и доходи;

Желание за развитие и за придобиване на нови знания и умения;

Английски или руски език;

Предлагаме:

Първоначално обучение;

Граждански договор и опция за трудов договор;

Постоянна заплата при спазване на работното време;

Реални възможности за висок годишен доход;

Работа в динамична среда с млад екип, с доказани успехи в консултирането при сделки с недвижими имоти в България;

Работа със специализиран софтуер в приятна офис обстановка;

Вашите отговорности:

След проведено обучение, основната ви задача е презентирането на оферти за недвижими имоти пред потенциални купувачи.

Осъществявате ежедневна комуникация с клиенти, водите телефонни разговори, изпращате имейли, организирате огледи.

Провеждане на срещи и огледи с клиенти и сключване на договори.

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените от нас изисквания, моля изпратете пълна и точна автобиография с актуална снимка.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Кандидатствай по тази обява
МИРЕЛА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за МИРЕЛА ЕООД
Всички обяви на МИРЕЛА ЕООД