09.08.2019
★★★★★ Kамериер/ка, Сити хоум сд ЕООД
Месторабота Слънчев бряг; Временна/сезонна работа; Пълно работно време; Заплата 1035 BGN (Бруто)

Kамериер/ка

За сезон 2019 г. За Хотел , в к.к. Слънчев Бряг , търси да присъедини към своя екип сериозни, отговорни и енергични хора за длъжността Камериери/ки.

Основни задължения:

- Почистват, проветряват и поддържат помещенията и санитарните възли;
- Подменят и почистват постелъчния инвентар, пердета, хавлии и посуда;
- Зареждат с хигиенни материали;
- Следят за липси и повреди в имуществото и обзавеждането в поверените помещения;
- Участват при почистването на общите части на двете сгради;
- Изпълняват и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Нашите изисквания:

- Предишен опит се счита за предимство;
- Добри комуникативни способности;
- Сръчност, ефективност, способност за работа в екип;
- Лоялност;

Какво предлагаме:

- Конкурентно възнаграждение;
- Нормални условия на труд и почивка;
- Добър колектив и разбиране от страна на работодателя;
- Отговорно изплащане на трудовите възнаграждения;
- Осигурена храна по време на работа;
- Осигурена квартира на територията на хотела.

За да кандидатствате, за позицията Камериери/ Камериерки, моля, да изпратите своята автобиография и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Тел.за контакт:0876/06 66 09

Всички данни предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Кандидатствай по тази обява
Сити хоум сд ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Сити хоум сд ЕООД
Всички обяви на Сити хоум сд ЕООД