09.08.2019, Ref.#: COLL_LTG03
★★★★★ ЮРИСКОНСУЛТ, БНП Париба Пърсънъл Файненс С.А., клон България
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

ЮРИСКОНСУЛТ

БНП Париба Лични Финанси България е клон на международната банка BNP Paribas Personal Finance S.A., част от BNP Paribas - най-голямата финансова група в еврозоната. Портфолиото на компанията се състои от над 1 500 000 клиента, потребяващи различни продукти. Гордеем се с отпускането и администрирането на кредити за над 3,5 милиарда лева.

Ние, като работодател се ангажираме с това да предоставяме на всички наши служители информация, индивидуално внимание, възможности за професионално развитие и условия за бързо вземане на решения. В замяна очакваме от тях да изпълняват целите си, да проявяват грижа към всеки клиент, да работят в екип и да бъдат инициативни.

Имате възможност да станете част от нашия екип на позиция:

ЮРИСКОНСУЛТ
Ref.: COLL_LTG03

Основни отговорности:
* Подава и получава правна документация от името на дружеството по граждански дела пред всички съдебни инстанции.
* Осъществява процесуално представителство, като участва в съдебни заседания пред всички съдилища в страната.
* Осъществява консултантска дейност, изготвя договори, пълномощни и други правни документи.
* Изготвя заявления, жалби и други необходими документи за административните органи, с които дружеството работи.
* Сътрудничи на публичните органи в случаи на проверка и при всякаква друга форма на взаимодействие.
* Представлява дружеството пред съда и трети лица.
* Дава правни становища и становища на момента по оперативни въпроси.
* Взаимодейства с трети лица и със съдилищата.

Изисквания за позицията:
* Завършено висше юридическо образование и придобита правоспособност;
* Професионален опит - минимум 2 години по специалността;
* Да притежавате свидетелство за управление на МПС и да сте активен шофьор.

Нашите очаквания:
* Готовност за командировки в страната;
* Да работите свободно с компютърните и други автоматизирани системи за получаване на правна информация – Apis, Ciela, Lakorda;
* Отлична работа с Microsoft Office;
* Инициативност и добра лична организация;
* Отлични комуникативни умения.

Какво Ви предлагаме?
• Работа на трудов договор с фиксирано възнаграждение и допълнително възнаграждение, основано на индивидуалните резултати;
• Пакет от придобивки;
• Преференциални условия за ползване на финансови услуги;
• Предимството да работите за една от най-големите финансови компании за потребителско кредитиране и един коректен работодател.

Ако успяхме да Ви запалим за идеята БНП Париба ЛФ изпратете автобиография, като отбележите позицията, за която кандидатствате и референтния й номер не по-късно от 23.08.2019.

Запознайте се с „Информационното известие за защита на лични данни на служители на БНП Париба Пърсънъл Файненс С.А., клон България", публикувано в профила на компанията ни в сайта на Jobs.bg.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на БНП Париба Пърсънъл Файненс С.А., клон България

БНП Париба Пърсънъл Файненс С.А., клон България  Известие за нови обяви
Повече за БНП Париба Пърсънъл Файненс С.А., клон България
Всички обяви на БНП Париба Пърсънъл Файненс С.А., клон България