08.08.2019, Ref.#: SF015
★★★★★ МАРКЕТИНГ АСИСТЕНТ, SysTeh Bulgaria Ltd  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

МАРКЕТИНГ АСИСТЕНТ

SysTeh (старо име РАК ООД) водещ дистрибутор на системи за сигурност.
Вече 25 години предлагаме надеждно партньорство, високо качество на решенията и продуктите, които внасяме и разпространяваме на пазара в България.

Във връзка с разширяване на маркетинг отдел, СисТех България ТЪРСИ да назначи

Задължения
- Изготвяне на календар за маркетингови активности и проследявате ефективността им
- Поддържане на социалните и онлайн платформи на компанията
- Подготовка на маркетингови активности и кампании
- Подпомагане и създаването на фирмени материали, брошури и др.
- Подпомагане реализацията на семинари, обучения и събития на компанията
- Водене на комуникацията свързана с маркетинговите активности с всички външни и вътрешни партньори на компанията
- Идентификация и подбор на възможни подизпълнители по конкретни проекти и преговори с тях
- Изготвяне на различни маркетингови проекти с партньори
- Посещения на събития и представяне на компанията

Изисквания
- Завършено образование в областта на Икономиката/ Маркетинг/ Търговия - висше ще се счита за предимство
- Владеене на английски език
- Опит на сходна позиция мин.1г. или опит в управление на проекти
- Отлична работа с MS Office и Internet
- Много добро познаване и работа със социални мрежи
- Отговорно отношение към поетите ангажименти
- Отлични комуникационни, поведенчески и презентационни умения
- Желание за работа в динамична среда с много приоритетни области

Компанията предлага:
- Динамична работа в млад екип.
- Отлична работна среда и условия.
- Мотивиращо възнаграждение
- Фирмено обучение и възможност за професионална реализация и развитие.

Ако длъжността представлява интерес за Вас и сте мотивирана личност да работите в компания, която е водещ дистрибутор на пазара за системи за сигурност, Моля да изпратите автобиография на български език и актуална снимка. Мотивационно писмо ще улесни избора ни. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Документите ще се разглеждат при спазване изискванията на Закона за защита на личните данни.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на SysTeh Bulgaria Ltd

Кандидатствай по тази обява
SysTeh Bulgaria Ltd  Известие за нови обяви
Повече за SysTeh Bulgaria Ltd
Всички обяви на SysTeh Bulgaria Ltd