07.08.2019, Ref.#: MB001
★★★★★ Google and Facebook Ads Expert, COD Ltd
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1500 до 3000 BGN (Нето); Езици: Английски

Google and Facebook Ads Expert

COD Logi Ltd. е водеща компания, която предлага пълен набор от e-commerce обслужване.  Наши клиенти са едни от най-големите американски и европейски компании. Най-добрият показател за ефективността на нашата работа е растежът на продажбите и бизнес развитието на нашите партньори. Разработили сме стратегии за популяризиране на различни марки в Европа, Азия, Африка и САЩ.

Търсим да назначим отговорен, организиран и мотивиран кандидат за позиция “Google and Facebook Ads Expert” в гр. София.

Отговорности:
  • Работа с Facebook Ads и Google AdWords
  • Планирате, създавате, оптимизирате и анализирате рекламните кампании
  • Идентифицирате целевата аудитория за конкретна медийна кампания и вземате решение как най-добре да комуникира с тях
  • Поддържате и изграждате връзки с клиенти и медийни агенции
  • Потвърждавате, че рекламните кампании са ефективни и достига целевата аудитория
  • Осъществявате актуализация на бюджета по настоящи кампании и следите за възвръщаемостта на инвестициите (ROI)
  • Анализирате ефективността на кампанията и използвате тази информация за прогнозирането на бъдещи кампании.

Изисквания:
  • Опит на подобна или сходна позиция минимум 1 годинa
  • Познаване на процеса по създаване, планиране и оптимизиране на онлайн рекламни кампании във Facebook и Google Ads
  • Отлични умения за комуникация и преговори
  • Внимание към детайлите и критично мислене
  • Висше образование в сферата на маркетинг, реклама или свързана област е предимство
  • Добри познания по Английски език (писмено и говоримо)
  • Отлична компютърна грамотност
Компанията предлага:
  • Атрактивно заплащане + бонуси
  • Възможност да станете част от млад и амбициозен екип
  • Възможност за кариерно развитие
  • Включен социален пакет
  • Отлична работна среда
  • Офис в нова модерна бизнес сграда с отлична локация
Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашето актуално CV .

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Кандидатствай по тази обява
COD Ltd  Известие за нови обяви
Повече за COD Ltd
Всички обяви на COD Ltd