06.08.2019, Ref.#: LMFG
★★★★★ Юрисконсулт, MANAGEMENT FINANCIAL GROUP JSco
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Юрисконсулт

"Management Financial Group" е дружество, което обхваща в структурата си водещи компании, специализирани в областта на небанковите финансови услуги в Централна и Източна Европа. MFG управлява богато портфолио от успешни бизнес модели в областта на потребителските кредити, финансиране на микро и малкия бизнес, кредитни карти, дигитален бизнес и други алтернативни финансови модели. Част от институциите в структурата на MFG са в начален етап на своята бизнес дейност, други са във фаза на динамично развитие и растеж, а трети са утвърдили се в своята индустрия с над 14-годишна история в областта на финансовите услуги. MFG и компаниите са работодател на над 7700 служители и сътрудници в близо 450 офиса в България, Украйна, Румъния, Полша и Македония.

Търсим юрист, който ще подпомага юридически предоставянето на обезпечени с ипотеки кредити.

Вашите отговорности:

• Процесуално представителство, както и представителство пред държавни и общински органи, частни съдебни изпълнители, нотариуси;
• Отговаряте за изготвянето и/или ревизирането на договори, нотариални актове и всички съпътстващи ипотечния процес документи, както и всякакви други документи с юридическа насоченост и съдържание, свързани с ипотечно кредитиране;
• Предоставяте правни становища по въпроси, свързани с ипотечното кредитиране, вкл. извършвате правен анализ на документи за собственост върху недвижимо имущество;
• Следите за изменения и допълнения в нормативната база, регулираща дейността, свързана с ипотечно кредитиране, и давате становища по тях, респективно – предлагате съответни промени във връзка с тях.

Нашите изисквания:

• Висше юридическо образование и придобита правоспособност;
• Опит във финансова или банкова институция за не по-малко от една година на подобна позиция ще се счита за предимство;
• Опит в нотариална кантора за не по-малко от една година ще се счита за предимство;
• Опит в изготвянето на ипотечни актове и сключването на ипотечни сделки, независимо къде е придобит, ще се счита за предимство;
• Много добра компютърна грамотност – MS Office, Open Office, Legal software, Internet applications;
• Ползване на английски език, в това число юридически английски език се счита за предимство;
• Аналитичност и проактивност;
• Комуникативност и умения за работа под напрежение;
• Екипен играч с възможност за самостоятелно взимане на решения в условия на оперативна самостоятелност и в кратки срокове.

Предимства на позицията:

• Индивидуално професионално развитие;
• Динамична работа, висококвалифициран и мотивиран екип;
• Възможност за дългосрочно професионално развитие и обогатяване на опита;
• Социални придобивки.

Позицията е подходяща за кандидати, които имат желание за кариера в бързо развиваща се среда. Ако имате силна мотивация за постигане на резултати, нашата структура е мястото за Вас.

Гарантирана е конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Изберете опцията "Съгласен съм", в случай че давате изричното си съгласие "Мениджмънт Файненшъл Груп" АД да запази Вашата автобиография, включваща личните Ви данни, в досие за 12-месечен период с цел разглеждане за друга позиция, случай че в бъдеще се появяват възможности за работа, за които бихте били подходящ кандидат.

Ако не сте съгласен/на това е без значение за кандидатстването Ви за работа и няма да има никакви отрицателни последици за Вас. Можете да оттеглите съгласието си по всяко време писмено на адреса на управление на Дружеството: гр. София, ж.к. Люлин 7, бул. „Джавахарлал Неру“ №28, офис 72-74 или на телефон 02 9277 351.
Съгласен съм   Не съм съгласен
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на MANAGEMENT FINANCIAL GROUP JSco

Кандидатствай по тази обява
MANAGEMENT FINANCIAL GROUP JSco  Известие за нови обяви
Повече за MANAGEMENT FINANCIAL GROUP JSco
Всички обяви на MANAGEMENT FINANCIAL GROUP JSco