06.08.2019, Ref.#: TESSI
★★★★★ Customer Service Representative with fluent French – only inbound calls, ОЛИАНС БЪЛГАРИЯ ЕАД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 2450 до 2600 BGN (Бруто); Езици: Френски

Customer Service Representative with fluent French – only inbound calls

„Олианс България ЕАД“ е част от френската компания „Tessi Groupe” – европейски лидер в областта на обработката на документи и други бизнес процеси. Във връзка с разширяването на дейността на екипа в компанията, търсим да назначим служители на позиция:

Ако владеете отлично френски език (говоримо) и се интересувате от работа без смени и със свободни уикенди, нашето предложение може е това, което търсите:

• Работно време - от понеделник до петък (09.00-18.00ч. и 10.00-19.00ч ), почива се събота, неделя и националните празнични дни във Франция;
• Трудов договор + ваучери за храна на стойност 60 лв. всеки месец + допълнителна здравна застраховка (разширен пакет) + 24 дни платен годишен отпуск + мотивираща бонусна схема;
• Месторабота – гр. София, широк център (1 минута от метростанция "Константин Величков") - висок клас бизнес сграда;
• Много приятна работна атмосфера.

Изисквания за позицията:

Отлично владеене на френски език;
• Опит на подобна длъжност не е задължително условие, а предимство;
• Отлична компютърна грамотност;
• Аналитично мислене, инициативност, безупречни комуникативни умения.

Отговорности:

• Приема входящи обаждания (средна продължителност 5 мин.) и консултира френскоговорящи лица относно въпроси, касаещи допълнителната им здравна застраховка / takes calls and provides French citizen information concerning their additional health care insurance/;
• Отчита свършената работа в съответния софтуер на компанията;
• При нужда осигурява съдействие на останалите членове на екипа.

Ще се свържем с всички одобрени кандидати. Всички данни, предоставени от вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

# customer service / support specialist / associate / executive / consultant # fluency in french language # кол център агент / оператор # call centre agent / operator # консултант / служител обслужване на клиенти по телефон

Кандидатствай по тази обява
ОЛИАНС БЪЛГАРИЯ ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за ОЛИАНС БЪЛГАРИЯ ЕАД
Всички обяви на ОЛИАНС БЪЛГАРИЯ ЕАД