05.08.2019, Ref.#: CSA - BG
★★★★★ Специалист обслужване на клиенти, Sixty K Plc - International Contacts Centres  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

60K е водеща компания, предоставяща аутсорсинг услуги в сферата „Обслужване на клиенти“, като дейността ни е насочена както към българския, така и към международния пазар. С централен офис в гр. София и втори - в гр. Пловдив, ние осигуряваме обслужване в областта на информационните технологии и техническа подръжка, туризъм, електронна търговия, телекомуникации, финанси и застраховки и др.

В момента в 60K работят над 1500 амбицирани служители, като ние продължаваме своето развитие и растеж както като численост на персонала, така и като покритие на обслужване, което осигуряваме.

Във връзка с разширяване на дейността ни, желаем да се срещнем с мотивирани и отговорни кандидати за позицията „Специалист обслужване на клиенти“

Специалист обслужване на клиенти

Задължения и отговорности:

  • Поддържане на ежедневен контакт с крайните потребители на продукти и услуги;
  • Осигуряване обратна връзка на крайни потребители при постъпило запитване или след обработка на конкретен случай;
  • Поддържане на актуална информация в базата данни относно извършени активности и операции;
  • Работа със специализиран софтуер, предоставящ запитвания и поддържка на системите за работа.

Изисквания:

  • Отлични комуникативни умения;
  • Позитивен и отзивчив подход в начина на общуване;
  • Умение за работа в динамична среда;
  • Възможност за бърза адаптация към променящите се условия;
  • Отлична компютърна грамотност – MS Office;
  • Отлични умения за приоритизиране и управляване на времето;
  • Способност за работа в екип;
  • Високо ниво на самодисциплина, конфиденциалност и прецизност към работата.
  • Предишен опит в комуникацията и обслужването на клиенти – ще се счита за предимство.

Нашето предложение:

  • Отлична работна атмосфера и обкръжение от професионалисти, говорещи различни езици;
  • Допълнително бонусно възнаграждение;
  • Възможност за работа в страхотен екип, който ще подпомага Вашето кариерно развитие;
  • Насърчаващ модел на поведение от мениджъри, целящи Вашето развитие и отлично представяне;
  • Обучения, чрез които да подобрявате уменията и способностите си за по-висока ефективност в работния процес;
  • Богат пакет от социални придобивки, включително и безплатен служебен транспорт от и до работното място.
Вашите лични данни ще бъдат разгледани и обработени при условията на пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД.
Съгласен съм   Не съм съгласен
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Sixty K Plc - International Contacts Centres

Sixty K Plc - International Contacts Centres  Известие за нови обяви
Повече за Sixty K Plc - International Contacts Centres
Всички обяви на Sixty K Plc - International Contacts Centres