05.08.2019, Ref.#: PR-BZR
★★★★★ СПЕЦИАЛИСТ ПО БЕЗОПАСНОСТ И ЗДРАВЕ (БЗР) И ОХРАНА НА ТРУДА, ПРОМАРКЕТ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Заплата от 1500 до 1800 BGN (Бруто)

СПЕЦИАЛИСТ ПО БЕЗОПАСНОСТ И ЗДРАВЕ (БЗР) И ОХРАНА НА ТРУДА

Ние от Промаркет, сме от 2004г. на пазара на бързооборотни стоки и вече 15 години предлагаме на своите служители възможност за кариерно развитие в различни направления, при което инвестираме много в мотивираните личности. За тези години сме се уверили, че най-ценния ресурс е екипът, с който работим.Във връзка с разширяване на дейността си търсим :

Специалист по Безопасност и здраве (БЗР) и охрана на труда

Основни задължения:

- Отговаря за спазването на правилата по безопасност и здраве
- Идентифицира, отчита и документира опасности, оценява професионалните рискове и участва в разработването на програми и мерки за предотвратяване на риска;
- Провежда инструктажи на служителите
- Консултира и обучава ръководителите, работниците и служителите по прилагането на правилата за здравословни и безопасни условия на труд (ЗБУТ) -Осъществява контрол за спазване изискванията на нормативните актове
- Създава условия за прилагане изискванията на законодателството относно осигуряването на ЗБУТ

Изисквания :

- Висше образование
- Добри познания в сферата на ЗБУТ и охрана на труда
- Опит в сферата на ЗБУТ и охрана на труда минимум 3 години
- Отговорност и коректност

Ние ви предлагаме :

- ЗАПЛАТА от 1500лв до 1800лв
- Отлична перспектива за дългосрочна заетост
- Допълнителни медицински прегледи

Ако позицията представлява интерес за Вас очакваме да ни изпратите АВТОБИОГРАФИЯ, АКТУАЛНА СНИМКА и телефонен номер за контакт.Първоначален подбор ще бъде извършен само по документи. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички документи на кандидата са защитени от ЗЗЛД и се разглеждат при строга конфиденциалност

Кандидатствай по тази обява
ПРОМАРКЕТ ООД  Известие за нови обяви
Повече за ПРОМАРКЕТ ООД
Всички обяви на ПРОМАРКЕТ ООД