02.08.2019, Ref.#: AA
★★★★★ ОЦЕНИТЕЛ НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ, АРКО ИМОТИ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 1500 BGN (Нето)

ОЦЕНИТЕЛ НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

ОЦЕНИТЕЛ

ARCO REAL ESTATE е компания за недвижими имоти, която оперира в България от 2006 г. и предлага широка гама от брокерски, оценителски и консултантски услуги на пазара. Отдел „Оценки и пазарни анализи“ се състои от професионалисти със значителен опит в тази област. Отделът непрекъснато развива своята партньорска мрежа и работи с над 50 сертифицирани оценителя, чиято дейност покрива над 95% от територията на България. Нашите оценители извършват оценки, както за недвижими имоти, така и за земеделска земя, дълготрайни материални активи и търговски предприятия и вземания и др.

Във връзка с разширяването на дейността на отдел Оценки и Анализи, ARCO REAL ESTATE търси за назначи опитен Оценител на недвижими имоти.

ОТГОВОРНОСТИ:

∙ Осъществяване на експертни оценки в сферата на недвижимите имоти
∙ Намиране на най-добрите решения по изискванията на клиентите, относно инвестиционни проекти
∙ Изготвяне на оценки и анализи според установените норми и стандарти
∙ Провеждане на огледи и консултиране
∙ Поддържане на дългосрочни отношения със съществуващи клиенти

ВИЕ СТЕ ИДЕАЛНИЯТ КАНДИДАТ, АКО:

∙ Имате валиден сертификат за оценителска правоспособност, издаден от КНОБ (всеки следващ е предимство)
∙ Имате висше строително, техническо и/или икономическо образование
∙ Имате отлични организационни и презентационни умения
∙ Притежавате добра компютърна грамотност (MS Office)
∙ Имате коректно отношение към клиента на компанията
∙ Желаете професионално развитие в сферата на недвижимите имоти
∙ умения за организиране на работата и управление на времето
∙ способност за ефективна работа под напрежение
∙ шофьорска книжка
∙ Владеете английски език– писмено и говоримо (препоръчително)

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

∙ Работа в отличен и способен екип от професионалисти
∙ Твърдо месечно възнаграждение + бонусна система, в зависимост от постигнатите резултати на отдела
∙ Възможност за работа от вкъщи
∙ Трудов договор
∙ Професионално фирмено обучение

Кандидатствай по тази обява
АРКО ИМОТИ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за АРКО ИМОТИ ЕООД
Всички обяви на АРКО ИМОТИ ЕООД