01.08.2019
★★★★★ Координатор на строителни проекти, ISET s.r.l
Дистанционна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Заплата от 2000 до 3800 BGN (Бруто); Езици: Английски, Немски

Координатор на строителни проекти

ДЛЪЖНОСТНА ХАРАКТЕРИСТИКА

Длъжност:

Цел на длъжността:
Управление на строителството на обществени обекти

Задължения:
Преговори за сключване на договори

Изготвяне на графици за строителство

Координация и надзор на строителния процес

Изчисляване и контрол на разходите

Мониторинг на спазване на правилата за безопасност на труда и околната среда

Извършване на допълнителни и одити

Услуги за контрол на строителството

Изисквания за заемане на длъжността:

Образование:
Висше образование, степен магистър или по-висока.

Квалификация:
Строителен инженер, Архитект
Специалност - архитектура или промишлено и гражданско строителство

Професионален опит:
Минимум 5-годишен професионален опит.

Специфични професионални знания и умения:

Подходящ опит в управлението на строителството.

Познаване на процесите на одобрение и планиране на строителни обекти.

Добро познаване на съответните български и европейски нормативни документи.

Задължително владеене на немски език – писмено и говоримо

Предимство ще имат кандидатите, които ползват английски език

Личностни характеристики:

Умения за работа в екип

Инициативност

Отговорност

Независимост, надеждност и добра комуникация

Желание за пътуване за проекти в Европа.

Характеристика на работното място:

Интересни и разнообразни дейности в предизвикателни проекти

Гъвкави модели на работно време

Заплата, свързана с резултатите

Кандидатствай по тази обява
ISET s.r.l  Известие за нови обяви
Повече за ISET s.r.l
Всички обяви на ISET s.r.l