30.07.2019, Ref.#: 3007-O
★★★★★ Охранител, ГАРД 24 ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 600 до 800 BGN (Нето)

Охранител

ОХРАНА

Фирма „Гард 24” ЕООД притежаваща лиценз за охрана на имущество на физически и юридически лица и сигнално-охранителна дейност на територията на цялата страна, във връзка с разширяване на дейността си и поемане на нови обекти под охрана, търси отговорни и дисциплинирани личности за позицията "ОХРАНИТЕЛ". Месторабота - гр. София.

Основни задължения:

- Охрана на имуществото на клиента, намиращо се в охранявания обект;
- В зависимост от обекта, може да се изпълняват контролно-пропусквателни функции;

Кандидатите трябва да отговарят на следните изисквания:

• Отговорно изпълнение на служебните задължения;
• Умения за работа в екип;
• Чисто съдебно минало.

Ние ви предлагаме:

• Твърда месечна заплата и трудов договор;
• Редовно получаване на месечното възнаграждение;
• Режим на работа на смени - предимно нощни;
• Униформено облекло и помощни средства - палка, белезници, фенер, лютив спрей и газов пистолет;
• Възможност за изкарване на курс за охранител.
• Възможности за допълнителна заработка.

Позицията е подходяща за кандидати без опит.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография с актуална снимка.

За интервю ще бъдат поканени единствено одобрените по документи кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия
подбор.

Кандидатствай по тази обява
ГАРД 24 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ГАРД 24 ЕООД
Всички обяви на ГАРД 24 ЕООД