29.07.2019, Ref.#: 782
★★★ Офис сътрудник, Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 1000 BGN (Нето); Езици: Английски

Офис сътрудник

Нашият клиент е ВАРЕКС - дружество, специализирано в доставката и реализацията на селскостопанска техника, и осигуряването на резервни части и сервизна поддръжка на доставените продукти.Основен приоритет в развитието на фирмената дейност е професионалното отношение към специфичните нужди на отделния клиент. Предлага се не просто техника, а комплексно решение за неговото стопанство.Машините, които се доставят са с висок стандарт и отговарят на последните тенденции в развитието на земеделската техника. Изцяло съобразени с изискванията за екологично земеделие -защита на почвата по отношение на подобряване на структурата и състава й, премахване на ерозията и запазване на влагата.

Подходящи са кандидати, отговарящи на следните изисквания:
- административен опит при работа с документи, кореспонденция и всички дейности, касаещи един офис
- компютърна грамотност – работно ниво
- английски език – средно ниво
- опит с офис техника
- умения за анализ и самостоятелно планиране на работния процес
- висше образование – предимство
- екипно ориентиран, комуникативен, добронамерен, вежлив
- шофьорска книжка - предимство

Основни задължения:
- посрещане на клиенти в офиса и настаняването им в приемната
- поднасяне на напитки към управителите и клиентите
- архивиране на документацията – входяща и изходяща поща
- поддържане на база данни от клиенти
- активна работа в тясно сътрудничество с колегите в отдел Маркетинг
- следене наличността на визитки, бланки и други офис и фирмени материали
- сътрудничество с останалите офиси в страната
- поддържане на контакт с външни обслужващи фирми
- активно участие в мероприятията на фирмата - полеви демонстрации на техника, семинари, вътрешно-фирмени мероприятия
- съдействие по резервации на хотелско настаняване за колеги и външни партньори
- приемане на телефонни обаждания от чужбина и водене на базова кореспонденция по мейл
- други дейности, възложени от управителите в рамките на компетенциите на наетия служител

Предложението на дружеството:
- работно място – в центъра на София
- работна седмица от понеделник до петък от 9.00 до 17.30 с 30 мин. обедна почивка
- ТД с изпитателен срок – 3 месеца
- нетно възнаграждение – 1000 лв. с признати класове за трудов стаж и реални осигуровки. Само през първите 3 месеца по време на обучение и въвеждане в работата, възнаграждението е 800 лв. нето при същите осигурителни условия

Ако в предложението на нашия клиент сте открили своето работно място, моля, изпратете автобиография на български език и мотивационно писмо по желание. Копирани писма от интернет няма да бъдат разглеждани.

Гарантирана е конфиденциалността на работещите.

Вашите лични данни ще бъдат използвани единствено и само за целите на този подбор.

Удостоверение за извършване на посредническа дейност № 2116/ 15.09.2016 г.

Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
Всички обяви на Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД