23.07.2019, Ref.#: 981
★★★★★ ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ, Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 2000 до 2600 BGN (Нето)

ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Нашият клиент е водещ производител в сферата на ХВП.

Основни функции и отговорности:
• Организира и отговаря за цялостната счетоводна дейност в организацията;
• Извършва системен анализ на финансовото състояние и финансовите резултати;
• Следи и прилага настъпилите изменения в разпоредбите на приложимото данъчно законодателство;
• Отговаря за достоверността на финансово-счетоводните документи;
• Подава ДДС - декларации, Интрастат декларации, Годишна данъчна декларация, Статистически отчети, БНБ декларации и всички други данни, които трябва да се декларират пред държавните институции;
• Отговаря за правилния документооборот във връзка с внос, износ, ВОП и ВОД;
• Кореспондира с всички държавни институции във връзка с извършвани проверки и необходимост от издаване на документи във връзка с нормалното протичане на дейността на организацията;
• Кореспондира с клиенти и доставчици в България и чужбина във връзка с уточняване на салда и издаване на данъчни документи;
• Следи плащанията и цялостния финансов процес;
• Изготвя периодични финансови отчети за целите на ръководството на дружеството;

Изисквания към кандидата:
• Висше икономическо образование;
• Професионален опит като съставител на финансови отчети - минимум 2 години;
• Отлично познаване и опит в прилагането на счетоводната нормативна уредба;
• Опит в работа с ERP система;

Ако предложението на нашия клиент представлява интерес за вас, моля изпратете следните документи – CV, актуална снимка и други документи, които подкрепят вашата кандидатура.

Вашите лични данни ще бъдат използвани единствено и само за целите на този подбор.

На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Удостоверение за извършване на посредническа дейност № 2116/ 15.09.2016 г.

Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
Всички обяви на Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД