19.07.2019, Ref.#: PA
★★★★★ Специалист описание на модни дрехи и аксесоари, РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Специалист описание на модни дрехи и аксесоари

REMIX е най-големият онлайн магазин за качествени дрехи и аксесоари втора употреба, който оперира, освен на български и на няколко европейски пазара.
Във връзка с планирано разрастване, компанията търси да назначи енергични и интелигентни специалисти за позиция "Специалист описание на модни дрехи и аксесоари".

Местоработата е на бул. Цариградско шосе, като компанията предлага организиран транспорт до и от базата от метростанция "Интер Експо Център", от кв. Хладилника и от Лъвов мост (с междинни спирки).

Работното време е от 8:00ч. до 17:00ч.
Работата е на сумирано отчитане - от понеделник до неделя с два почивни дни на график.

Изисквания:

- Отлично познаване на големите европейски и световни марки дрехи и аксесоари.
- Познаване на ценовите сегменти на съответните марки, в България и извън нея.
- Умения да разпознае бързо качествените продукти.
- Умения бързо да различи дамска от мъжка дреха.
- Умение да определи бързо и точно размера на дрехата.
- Отлично боравене с компютър
- Стремеж за постигане на високи резултати.

Отговорности:

- Текстово описание на продуктите в сайта.
- Ценообразуване съгласно ценова политика на компанията.

Предлагаме:

- Мотивиращо заплащане.
- Работа в млад и енергичен екип.
- Възможност за развитие.

За кандидатстване по тази обява, моля изпратете автобиография с актуална снимка.
Документите на всички кандидати ще се разгледат в условията на строга конфиденциалност.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати.
Дружеството обработва личните данни на кандидати за работа единствено с цел извършване на подбор за обявената свободна позиция.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД  Известие за нови обяви
Повече за РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД
Всички обяви на РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД