12.07.2019
★★★★★ Търговски представител, ДЕЛИВЪРИ ХИРОУ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време

Търговски представител

Част от Delivery hero, foodpanda е най-бързо развиващата се платформа в света, представена в 40 държави! Ценностите на компанията са изградени на основата на партньорството, доверието , сигурността , опита и професионализма, иновациите и динамиката.Отговорността и грижата към клиента са основите в приоритетите на компанията. С персоналното отношение и разбирането на нуждите на партньорите хоризонта на успеха е неограничен.

foodpanda търси своя мотивиран,амбициозен и креативен Търговски представител. Ние предлагаме динамична работна среда и възможност за професионално развитие.

Отговорности :

• Продава възможности за партьорство и развитие на отношения с перспективи;
• Поддържа връзки с партньорите чрез предоставяне на информация и насоки; проучване и препоръчване на нови възможности;
• Подготвя презентации и отчети, чрез които анализира и обобщава информация;
• Извършване на анализ на разходите, ползите и нуждите на клиенти;
• Координиране на продажбите с екипа на Маркетинг отдела;
• Анализиране на нуждите на партньорите, проблемите, интересите, конкурентните дейности и потенциала за нови продукти и услуги.
• Непрекъснато подобряване чрез обратна връзка и положителни отношения с бизнеса и клиентите.
• Планиране и проследяване на цели и резултати с Търговския Директор.

Изисквания

• Доказан професионален опит като търговски представител
• Отлично познаване на MS Office
• Познаване на практики за изграждане на продуктови професионални бизнес отношения.
• Силна мотивация и целенасоченост за постигане на стратегическите цели.
• Отлични умения за продажба, комуникация и преговори.
• Приоритизиране, управление на времето и организационни умения
• Възможност за създаване и провеждане на презентации, съобразени с нуждите на партньота.

Какво предлагаме:

• Работа в позитивна среда с изграден колектив от професионалисти.
• Професионална реализация и работа в големи проекти, които изискват използване на съвременни софтуерни технологии в областта;
• Динамична и приятелска работна среда.
• Открита и прозрачна комуникация.

Кандидатствай по тази обява
ДЕЛИВЪРИ ХИРОУ БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ДЕЛИВЪРИ ХИРОУ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ДЕЛИВЪРИ ХИРОУ БЪЛГАРИЯ ЕООД