12.07.2019, Ref.#: RT_04_1
★★★★★ РАБОТНИК ТОВАРО-РАЗТОВАРНА ДЕЙНОСТ, Теолино пласт ООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1000 до 1100 BGN (Бруто)

РАБОТНИК ТОВАРО-РАЗТОВАРНА ДЕЙНОСТ

Фирма "Теолино Пласт" ООД е специализирана в производството и монтажа на РVС и алуминиеви прозорци и врати, външни ролетни щори, вътрешни хоризонтални и вертикални щори. Благодарение на амбициозния и високо квалифициран екип от професионалисти "Теолино Пласт" ООД вече 27 години е лидер в своята област. Част от ценностите, които ние споделяме, са лоялност в отношенията и прецизност в работата.

Във връзка с разширяване на дейността ни търсим мотивирани и позитивни личности, които да се присъединят към нашия екип на позиция:

   ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

• Пренася материали от и до работни помещения и превозни средства;
• Товари и разтоварва готова продукция;
• Подрежда материали и готови изделия в производствените и складови площи;
• Носи отговорност при повредена готова продукция или материали.

   НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:

• Основно образование;
• Сръчност, отговорност и експедитивност;
• Трудов опит на подобна позиция - не се изисква.

   НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Професионално развитие във фирма, която е водещ български производител;
• Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от професионалисти;
• Дългосрочни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор;
• Много добри възможности за възнаграждение.

Забележка: работно място – гр. Пловдив индустриална зона "Тракия".

Ако позицията е интересна за Вас и отговаряте на посочените изисквания, изпратете своя автобиография и актуална снимка на посочения по-долу бутон: "Кандидатствай по тази обява".

При кандидатстване за позицията, вие изрично се съгласявате и доброволно предоставяте личните си данни, които са под специален режим на защита, по смисъла на Общия регламент за защита на личните данни /GDPR/. Предоставените лични данни ще бъдат обработвани за следните цели: подбор на кандидати за тази позиция; подбор на кандидати за бъдещи позиции, настъпващи в рамките на следващите две години, освен ако изрично не заявите вашето несъгласие; свързване с кандидати във връзка с целите на подбора и проучване на пазара на труда; евентуално бъдещо подписване на трудов договор или друг вид договор. Поемаме отговорността да обработваме личните Ви данни, като гарантираме тяхната защита като тайна от трети лица. Информираме Ви, че имате право на достъп до личните си данни и правото да изисквате тяхното коригиране или заличаване, като го заявите в отдел Човешки ресурси.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
Теолино пласт ООД  Известие за нови обяви
Повече за Теолино пласт ООД
Всички обяви на Теолино пласт ООД