12.07.2019
★★★★★ Служители/ки - сглобяване на малки детайли (самолетна индустрия), ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Служители/ки - сглобяване на малки детайли (самолетна индустрия)

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е международна компания, лидер в производството на малки компоненти, приложими в търговската и военна авиация - Woodward Bulgaria търсим да назначим служители/ки за:

Сглобяване на малки детайли (самолетна индустрия):

Основни задължения:

• Извършва намотки на малки детайли според предварително установени процедури;

• Изпълнява дейности по почистването и поддържането на детайлите, следвайки указаните инструкции;

• Попълва формуляри при открити несъответствия на изработените детайли;

• Спазва и следва чертежите и работните инструкции за производството на детайлите;

• Проверява за правилното калибриране на оборудването и срокът на годност на калибровката;

• Спазва условията за безопасност на труда и хигиената на работното място.

Компанията предлага:

• Много добро стартово възнаграждение на пълни осигуровки;

• Социален пакет: Ваучери за храна, Карта за градски транспорт (пълно покритие), Допълнително здравно осигуряване + включен дентален пакет.

• Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения;

• Работа на двусменен режим (без нощни смени);

• Удобна локация в близост до метро.

• Възможност за развитие в международна компания лидер, в производството на малки самолетни детайли.

Изисквания към кандидата:

• Опит в сферата на производството ще бъде предимство;

• Внимание към детайлите, отговорност и дисциплинираност;

• Средно образование;

• Умение за работа в екип;

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Ейч Ейч Ар Ес България ЕООД - № 2361 от 15.09.2017
От „Ейч Ар Ес България“ ЕООД събираме следните данни за Вас, като: имена, адрес, телефон, пол, години, професионален опит, образованиe, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД