12.07.2019
★★★★★ Търговски сътрудник, СОЛИС ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 800 до 1200 BGN (Нето)

Търговски сътрудник

Фирма ,,Солис" е производител на всички видове щори и дограма и търси да назначи търговски сътрудник за град София.

Какви ще бъдат задълженията на търговския сътрудник ?

- Извършва и отчита проучвания в региона – пазари, продукти, конкуренти, дистрибуция, реклама и промоция.
- Извършва и отчита дейността по продажбите в региона – идентификация на потенциални клиенти, водене на търговски преговори и офериране, сключване на договори за продажба на стоки и услуги.
- Организира извършването на следпродажбен сервиз на клиентите;
- Организира и извършва касови операции за постъпленията от клинетите.
- Попълва търговската информация в информационната система.
- Следи за актуалността на договорите. Изготвя и подновява договори и анекси към тях. Води текуща кареспонденция с възложителите;
- Изготвя ежемесечни отчети за дейността си по образец.

Какво можем да предложим?
- Постоянна работа на трудов договор
- Много добро заплащане
- Възможност за реализация в доказала се на пазара фирма

Изисквания:
- ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ
- Компютърни познания - Word, Excel
- Комуникативност, взискателност, отговорност

Предимство:
Опит на подобна длъжност

Кандидатствай по тази обява
СОЛИС ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за СОЛИС ЕООД
Всички обяви на СОЛИС ЕООД