12.07.2019, Ref.#: KFC_Trakia
★★★★★ Служители за ресторант, Самекс ЕООД / KFC  Вижте визитка на компанията
Месторабота Белозем; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 700 до 1100 BGN (Бруто)

Служители за ресторант

Фирма САМЕКС ЕООД оперира ресторантите на KFC в България от 1994 г. Ние представляваме и веригите DUNKIN'DONUTS и NORDSEE и сме първият оператор в сферата на бързото обслужване на българския пазар.

Самекс ЕООД е сред лидерите на пазара. Основният принос за тези постижения е на екипа ни от млади, усмихнати и ентусиазирани служители, които ежедневно осигуряват на нашите клиенти вкусна и качествена храна, поднесена с усмивка.

За ресторант KFC DRIVE на магистрала Тракия 153 км, фирма "Самекс" ЕООД обявява свободни позиции за Работник в ресторант KFC за постоянна или сезонна заетост

Отговорности:
- Спазване на фирмените стандарти
- Осигуряване на отлично обслужване на клиентите
- Приготвяне на качествени продукти, съобразно изискванията на фирмата
- Поддържане на приятна и конструктивна работна атмосфера

Изисквания към кандидатите:
- комуникативност
- желание за развитие
- умения за работа в екип
- отговорност и точност

Ние ви предлагаме:
- Работа на смени при гъвкаво работно време
- Нарастващо почасово заплащане, в зависимост от квалификацията
- Безплатна консумация по време на работа
- Работа по трудов договор в екип от млади хора
- Осигурен транспорт до/от ресторанта (отдалеченост от гр. Пловдив 25 мин. пътуване с автомобил)
- Фирмено обучение по международни стандарти
- Възможност за развитие
- Не се изисква предишен опит

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Самекс ЕООД / KFC

Кандидатствай по тази обява
Самекс ЕООД / KFC  Известие за нови обяви
Повече за Самекс ЕООД / KFC
Всички обяви на Самекс ЕООД / KFC