11.07.2019, Ref.#: 7
★★★★★ МЕХАНИК ТЕЖКОТОВАРНИ АВТОМОБИЛИ ГЕРМАНИЯ, DT Gronau GmbH  Вижте визитка на компанията
Месторабота Gronau / Germany, Duppelstr. 3 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1800 EUR (Нето)

МЕХАНИК ТЕЖКОТОВАРНИ АВТОМОБИЛИ ГЕРМАНИЯ

Немска транспортна компания DT Gronau GmbH търси да назначи механик за тежкотоварни композиции.Компанията разполага с влекачи MAN, DAF, VOLVO, MERCEDES,SCANIA и ремаркета SCHMITZ, KOGEL и KRONE.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

Минимум 3 г. опит като механик на камиони;
Умение за работа в екип;
Немски език се счита за предимство;
Сериозно отношение;
Мотивация за работа и развитие;

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ

Ремонт;
Сервиз;
Техническо обслужване;
Поддръжка;
Диагностика;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ

Немски трудов договор със немска здравна и пенсионна осигуровки;
Осигурен терминал за почивка с кухня, баня, пералня;
Възнаграждение: 1800 евро нето месечно;
Работни часове - 40 часа седмично, възможни допълнителни часове и бонуси при добро представяне;

За повече информация позвънете на тел:
Тел: 0895474191 - Стефан Кадиев

Кандидатствай по тази обява
DT Gronau GmbH  Известие за нови обяви
Повече за DT Gronau GmbH
Всички обяви на DT Gronau GmbH