11.07.2019, Ref.#: Reg- HIN
★★★★★ Консултант телекомуникационни запитвания на Немски език (4/6/ 8 часа), ЕЙЧ АР ЕС СТАФИНГ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Консултант телекомуникационни запитвания на НЕМСКИ език
(4/6/ 8 часа)

Във връзка с израстването на наш клиент, търсим кандидат, който да се присъдени към тях на позицията:

Мисията на HRS Bulgaria е да свързва българския човешки капитал с най-добрите работодатели. Позволи ни да намерим по-добра работа за теб и да ти помогнем да се развиваш.
Кандидатствай сега!

Основни изисквания:

Вашите основните задачи ще бъдат:

  • Консултиране на партнъори и клиенти на различни услуги в избора на най-подходящите продукти за тях;
  • Промотиране на иновативните технологични решения предлагани от компанията.
  • Отговаряне на запитвания

Нашият клиент Ви предлага:

  • Платено интерактивно стартово обучение, включващо теория и практика;
  • Възможността да общувате и да подобрявате своите езикови умения на немски език.
  • Атрактивен социални пакет;
  • Отлична стартова заплата + ясна и достижима бонусова система;
  • Опция за стандартно или гъвкаво работно време както и опция за 8/ 6 или 4-часов работен ден.

Това, което очакваме от Вас, е:

  • Да владеете на отлично ниво Немски език писмено и говоримо;
  • Добра компютърна грамотност;
  • Да имате желание да научите нови умения и знания;
  • Предишен опит с използването на немски език ще се смята за предимство, но не е задължителен;
От „Ейч Ар Ес Стафинг България“ ЕООД събираме следните данни за Вас, като: имена, адрес, телефон, пол, години, професионален опит, образованиe, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
ЕЙЧ АР ЕС СТАФИНГ БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ЕЙЧ АР ЕС СТАФИНГ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ЕЙЧ АР ЕС СТАФИНГ БЪЛГАРИЯ ЕООД