11.07.2019, Ref.#: 3
★★★★★ Инженер Качество, Шишеджам Аутомотив България ЕАД
Месторабота Търговище, кв. Въбел Индустриална зона (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време

Инженер Качество

"Шишеджам Аутомотив България" ЕАД е водеща компания на Балканите и в Европа в производството на автомобилно/ темперирано и ламинирано/ и обработено стъкло.
Автомобилно стъкло - линия за ламинирано стъкло – произвеждат се предни стъкла за автомобили;линия за темперирани странични и задни стъкла за автомобили.
Обработено стъкло - в Завода за Обработено стъкло се произвеждат изделия от плоско стъкло предназначени за домакински уреди като печки и хладилници.

Във връзка с разширяването на дейността си "Шишеджам Аутомотив България ЕАД" търси да назначи:

Изисквания към кандидата:

- Висше техническо образование
- Владеенето на Английски език e задължително,а на немски език се счита за предимство
- Компютърна грамотност
- Умения за работа в екип
- Внимание към детайла и работа с документация
- Опит в производство

Отговорности:

-Осъществява дейностите на фирмата по контрол на качеството, в съответствие с изискванията на клиентите;
-Работи в сътрудничество и взаимодействие с ръководителите и персонала за прилагането на Системите по качеството;
-Следи промените в международните стандарти;
- Води документация, свързана с Наръчника по качеството;
- Осъществява тестовете и анализите, указани в спецификациите на клиентите;
- Отговаря за разпределението и управлението на подчинения му персонал;

Ние предлагаме:
- Възможност за професионално развитие
- Отлично възнаграждение
- Отлични условия за работа в млад и динамичен екип
- Предизвикателството да се присъедините към компания световен лидер в областта си
- Служебен транспорт;
- Социални придобивки

Кандидатствай по тази обява
Шишеджам Аутомотив България ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за Шишеджам Аутомотив България ЕАД
Всички обяви на Шишеджам Аутомотив България ЕАД