11.07.2019, Ref.#: Ref /E_T/
★★★★★ Гл.Eксперт „Техническо застраховане“, ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Гл.Eксперт „Техническо застраховане“

ЗАД ”Алианц България ”

Част от Allianz SE – европейски лидер в застраховането и финансовите услуги. Компанията има над 128- годишна история, опит, фирмена политика и високи стандарти по отношение на своите клиенти и служители. Във връзка с подпомагане дейностите на „Общо застрохаване“ търсим серозни и амбициозни кандидати за позицията :

Ref /E_T/

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
• Отговаря за методологията и подписваческата дейност за бизнес линия „Техническо застраховане“.
• Ръководи, реализира и контролира оферирането, издаването и обслужването на полици „Техническо застраховане“ и „Отговорности свързани с технически рискове“;
• Извършва подписваческа дейност, разработва въпросници за набиране на подписваческа информация и премийни калкулатори за отразяване на процеса на тарифиране.
• Изготвя оферти, комплектова, списва специални условия и договорености по запитвания от подписваческата мрежа;
• Участва в изработването, консултирането и актуализирането на общи условия и тарифи със съответната методология.
• Контактува с клиенти, ГП, П и брокери във връзка с осигуряването на застраховките и обслужването им.
• Съдейства на дирекция „Презастраховане“ за осигуряването на факултативни презастрахователни покрития по бизнес линиите, за които отговаря;

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше техническо образование, или друго с подходяща насоченост;
• Владеене на английски език;
• Компютърна грамотност;
• Професионален опит в застраховането.

КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Възможност да се развивате в международна финансова институция;
• Динамична и интересна работа и възможности за кариерно развитие;
• Отлични условия на труд;
• Допълнителни социални придобивки

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Автобиография
• Мотивационно писмо

Документите (моля посочете референтния номер на позицията, за която кандидатствате) се подават до 11.08.2019 ;

Ще бъдат поканени на интервю само кандидати, чиято професионална подготовка съответства на желания професионален профил.

Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление

ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление  Известие за нови обяви
Повече за ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление
Всички обяви на ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление