08.07.2019, Ref.#: DR-Sales Office
★★★★★ Консултант недвижими имоти - продажби, ДОМЕКС ИНВЕСТ ЕООД
Месторабота София, Проф.Марин Големинов 3В, ет.2 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време

Консултант недвижими имоти - продажби

Домекс Инвест ЕООД – с над 12 годишен опит в сферата на строителството и инвестициите търси за своите проекти „Дрийм Резидънс“ в гр.София, кв. Кръстова вада консултант недвижими имоти.

Основни отговорности и изисквания:

  • aктивна комуникация с нови и съществуващи клиенти
  • планиране и провеждане на огледи
  • положителна нагласа и опит в консултирането на клиенти от първия контакт до финализиране на сделката
  • водене на преговори

Какво печелиш:

  • отлична работна среда в млад екип;
  • вътрешнофирмено обучение;
  • подкрепа от опитния ни мениджмънт;
  • твърда заплата +процентно възнаграждение

Изисквания:

  • висше образование;
  • компютърни умения (MS Office) и специализиран софтуер;
  • опит в сферата е предимство;

Не пропускай шанса да се ПРИСЪЕДИНИШ КЪМ НАШИЯ ЕКИП. Изпрати снимка и автобиография до 31.07.2019

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Конфиденциалността на всяка кандидатура е гарантирана.

Кандидатствай по тази обява
ДОМЕКС ИНВЕСТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ДОМЕКС ИНВЕСТ ЕООД
Всички обяви на ДОМЕКС ИНВЕСТ ЕООД