05.07.2019
★★★★★ Event координатор, БАЛПЕКС ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Event координатор

Задължения и отговорности:
- Отговаря за цялостната организация и провеждането на събитията от календара на медийната група
- Координира комуникацията с участниците, ангажиментите към спонсорите и рекламните кампании на събитията
- Планира, организира и следи за изпълнението на логистичните дейности преди по време и след събитията на медийната група
- Докладва за изпълнението на отделните процеси по организацията на събитието

Изисквания към кандидата:
- Висше образование
- Отлично владеене на английски език
- Организационни и умения за работа в екип
- Отлични компютърни умения (MS Office; E-mail; Internet)

Кандидатствай по тази обява
БАЛПЕКС ООД  Известие за нови обяви
Повече за БАЛПЕКС ООД
Всички обяви на БАЛПЕКС ООД