12.07.2019
★★★★★ СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ В АВТОМАТИЗИРАН СКЛАД, СОФАРМА ТРЕЙДИНГ АД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София, жк Надежда, бул. Рожен 16 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ В АВТОМАТИЗИРАН СКЛАД

Софарма Трейдинг АД е водеща търговска компания, предлагаща висококачествени продукти и услуги в сектора на грижа за здравето. Разполагаме с четири складови бази в страната – София, Пловдив, Варна, Велико Търново. Отдел Складова дейност се грижи за подредбата и съхранението на продуктите и за подготовката на поръчаните от клиенти стоки.

За екипа ни в жк Надежда търсим:

Складов служител в автоматизиран склад

Търсим колега с:

- Възможност за работа на смени и съботно/неделни дежурства в интервал 06:30 - 14:00 и 14:00 - 22:00
- Базова компютърна грамотност
- Отговорност и прецизност
- Желание за работа в екип

Какви ще бъдат Вашите отговорности:

- Подготовка на заявки за аптеки
- Работа с електронно устройство
- Следене за точно и своевременно изпълнение на заявките
- Участие в частични материални ревизии на наличностите

Какво Ви предлагаме:

- Стабилна и сигурна работна среда в автоматизиран склад
- Осигурен транспорт за ранните и късните смени
- Трудов договор, реални и изрядни здравни и социални осигуровки
- Твърдо възнаграждение и бонусна схема
- Коректност при заплащането
- Допълнително здравно осигуряване
- Ваучери за храна
- Работно облекло
- Приятелска екипна среда

Ако проявявате интерес, моля изпратете актуална автобиография.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

Оценяваме всички изпратени кандидатури, но ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатствай по тази обява
СОФАРМА ТРЕЙДИНГ АД  Известие за нови обяви
Повече за СОФАРМА ТРЕЙДИНГ АД
Всички обяви на СОФАРМА ТРЕЙДИНГ АД