28.06.2019, Ref.#: Ref. /L_M/
★★★★★ Специалист Ликвидация на моторни щети, ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Специалист Ликвидация на моторни щети

ЗАД ”Алианц България”АД

Част от Allianz SE – европейски лидер в застраховането и финансовите услуги. Компанията има над 128- годишна история, опит, фирмена политика и високи стандарти по отношение на своите клиенти и служители. Във връзка с разширяване на екипа на Управление „Ликвидация на щети“ търсим сериозни и амбициозни кандидати за позицията:

Специалист Ликвидация на моторни щети - Ref. /L_M/
Направление ” Операции”

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
• Активно комуникира с клиенти във връзка с регистрация и обработка на моторни щети;
• Приема и регистрира застрахователни претенции по застраховки в управление Ликвидация на щети на ЗАД Алианц България;
• Изисква, обработва и администрира документи, удостоверяващи настъпването на застрахователно събитие;
• Решава технически въпроси при ликвидация на щетите, в съответствие с определените вътрешни правила и права;
• Работи с прилежащи информационни системи;
• Води устна и писмена кореспонденция с външни и вътрешни клиенти в т.ч., но не само МВР, Прокуратура и други институции;

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
• Образование – висше икономическо или техническо или последна година студент в релевантна област ;
• Отлични комуникативни умения – ежедневна комуникация с клиенти
• Много добра компютърна грамотност;
• Предимство – опит и познания в застраховането
• Организираност, инициативност и подреденост
• Добра концентрация и умения за приоритизиране на задачите
• Способност за работа в екип
• Ползване на английски език на работно ниво

КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Постоянен трудов договор с 6 мес. изпитателен срок
• 8 часов работен ден с плаващо работно време през деня
• Възможност за развитие в международна финансова група с изградени традиции

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Автобиография
• Мотивационно писмо

Документите (моля посочете референтния номер на позицията, за която кандидатствате) се подават до 30.07.2019;
Ще бъдат поканени на интервю само кандидати, чиято професионална подготовка съответства на желания професионален профил.

Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление

ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление  Известие за нови обяви
Повече за ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление
Всички обяви на ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление