25.06.2019, Ref.#: ЕТМК
★★★ МЕНИДЖЪР КЛИЕНТИ, ТОМБОУ-БЪЛГАРИЯ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

МЕНИДЖЪР КЛИЕНТИ

Томбоу България ООД е динамично развиваща се компания, част от голям международен холдинг, с изградени позиции в сферата на продажбата на услуги. Нашето желание е да продължим да бъдем лидер на пазара и за нас е важен екипът, с който постигаме поставените цели.
Поради разширяване на портфолиото имаме нужда да увеличим екипа си от търговци
Станете част от нас като заемете позицията Мениджър клиенти.

Ние предлагаме:
• Възможност за професионална реализация и развитие в стабилна търговска компания
• Конкурентно възнаграждение
• Мотивираща бонусна система
• Трудов договор в съответствие с българското законодателство
• Пакет от социални придобивки
• Високи стандарти, утвърдени процедури и отлична работна среда

Вашите задължения:
• Привличане на нови клиенти чрез директен контакт
• Поддържане на контакт и проследяване на заявките на настоящи клиенти
• Подсигуряване изпълнението на целите и бюджета на своето портфолио
• Постоянен мониторинг на пазара
• Активно участие във всички маркетингови кампании на фирмата
• Периодично отчитане на своята дейност в региона и достигнатите нива на продажби

Нашите изисквания:
• Проактивност и насоченост към продажби
• Гъвкаво мислене и способност за убеждаване
• Отлични комуникативни умения
• Бързи реакции и умение за работа в екип
• Добра компютърна грамотност
• Шофьорска книжка (активен шофьор)
• Опит на подобна длъжност в сферата на продажбите на услуги в банковия, застрахователния или телекомуникационен сектор е съществено предимство

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни подробно CV, придружено от мотивационно писмо и снимка.
Всички кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Данните на кандидатите са лични ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ТОМБОУ-БЪЛГАРИЯ ООД

Кандидатствай по тази обява
ТОМБОУ-БЪЛГАРИЯ ООД  Известие за нови обяви
Повече за ТОМБОУ-БЪЛГАРИЯ ООД
Всички обяви на ТОМБОУ-БЪЛГАРИЯ ООД