13.06.2019, Ref.#: Spv_София_джъмбо
★★★★★ ОТГОВОРНИК СМЯНА В МАГАЗИН ССС, ССС ОБУВКИ БЪЛГАРИЯ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

ОТГОВОРНИК СМЯНА В МАГАЗИН ССС

CCC Shoes & Bags е най-голямата компания за търговия на дребно за обувки в Централна Европа и най-големият производител на обувки в Европа. Благодарение на бързото си разрастване, във връзка с предстоящето откриване на нашия нов магазин ССС в Джъмбо Плаза, в град София търсим позитивен, мотивиран и отговорен

ОТГОВОРНИК СМЯНА МАГАЗИН.

Описание на позицията и основни задължения:

• Управлява и организира работните процеси и персонала на магазина в отсъствието на Управителя на магазина и зам.управителя на магазина
• Отговаря за изпълнението на планираните цели и показатели
• Постигане на високо ниво на обслужване и удовлетвореност на клиентите в магазина, като подпомага екипа лично и дава личен пример
• Участва в процесите по получаване, подреждане и аранжиране на стоката съгласно стандартите на ССС
• Изготвя, води и контролира документацията и отчетите за дейността на магазина
• Организира и контролира поддържането на естетическия вид и хигиената на магазина
• Отговаря за създаването и поддържането на ефективен екип

Ние предлагаме:

• Трудов договор отговарящ на българското законодателство
• Конкурентно и сигурно заплащане
• 20 дни платен годишен отпуск
• Реални възможности за кариерно развитие и израстване в международна компания
• Интензивно въвеждащо обучение
• Професионална работна среда в приятна атмосфера и мотивиран екип

Изисквания към кандидатите:

• Предишен опит на ръководна позиция
• Опит в търговията - минимум 2 години, за предимство ще се смята опит във фирми с чуждестранно участие
• Много добри управленски, организационни и комуникативни умения
• Умения да комуникира, да мотивира и да сплотява екипа за постигането на общите цели на магазина
• Много добра компютърна грамотност – работа с MS Office (Word, Excel, Outlook)
• Завършено висше образование
• Гъвкавост, инициативност и желание за професионална реализация
• Ориентираност към клиентите и желание за постигане на високи резултати
• Интерес към модата и страст към обувките

Ако смятате, че Вие сте нашият кандидат, моля изпратете автобиография и снимка чрез бутона кандидатствай.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и стриктно спазване на процедурите регламентирани в ЗЗЛД.

Първоначалният подбор ще бъде извършен по документи.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Съгласен съм личните ми данни, съдържащи се в моята кандидатурата, да бъдат обработвани в процеса по подбор за настоящата позиция.
Съгласен съм   Не съм съгласен
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ССС ОБУВКИ БЪЛГАРИЯ ЕООД

Кандидатствай по тази обява
ССС ОБУВКИ БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ССС ОБУВКИ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ССС ОБУВКИ БЪЛГАРИЯ ЕООД