27.06.2019, Ref.#: KNS_PR
★★★★★ КОНСУЛТАНТ - ПРОДАВАЧ, ТЕРМОКС ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 950 до 1500 BGN (Нето)

КОНСУЛТАНТ - ПРОДАВАЧ

Tермокс ЕООД е вносител на ламинирани и естествени паркети, Електрически конвектори ADAX и камини и печки на дърва JOTUL. Фирмата има над 30 търговски обекта в цялата страна за продажби на дребно и складови бази в голените градове за продажби на едро. Във връзка с развитие на бизнеса си, Термокс ЕООД търси да назначи:
КОНСУЛТАНТ ПРОДАВАЧ

ОТГОВОРНОСТИ:

- Осъществяване на продажби на крайни клиенти в търговските обекти на компанията
- Консултиране на клиентите на експертно ниво

ИЗИСКВАНИЯ:

- Опит в продажбите е предимство
- Техническа грамотност
- Добри комуникативни способности
- Готовност и желание за работа в екип
- Приветливост и учтивост
- Компютърна грамотност

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- Фирмено обучение
- Работа на трудов договор
- Мотивиращо възнаграждение
- Добра работна среда

Ако отговаряте на посочените изисквания, очакваме Вашето CV с актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Кандидатствай по тази обява
ТЕРМОКС ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ТЕРМОКС ЕООД
Всички обяви на ТЕРМОКС ЕООД