13.06.2019
★★★★★ ПРОВЕРЯВАЩ ОХРАНИТЕЛНАТА ДЕЙНОСТ, СЕЛЕКТ СЕКЮРИТИ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Заплата от 900 до 1100 BGN (Нето)

ПРОВЕРЯВАЩ ОХРАНИТЕЛНАТА ДЕЙНОСТ

Фирма SELECT SECURITY Ltd. е компания с традиции в областта на охраната и сигурността.. Поради разширяване на дейността, набираме кандидати за позицията ПРОВЕРЯВАЩ ОХРАНИТЕЛНАТА ДЕЙНОСТ, за обекти на наши клиенти, намиращи се на територията на гр. София.

Задължения:
- Осъществява контрол и проверки в извън работно време по изпълнение на физическа охрана в обекти на територията на гр.София;
- Извършва мониторинг на охранителната дейност и предприема коригиращи действия на място на охранявания обект;
- Предприема действия по предотвратяване на констатирани нарушения и несъответствия в работата на охранителите и своевременно уведомява дежурните длъжностни лица;
- Предлага на ръководството мерки за подобряване охранителната дейност.

Изисквания:
- Добри организационни умения;
- Познаване на нормативната уредба в областта на ЧОД, трудовото и наказателно законодателство;
- Документи при постъпване, съгласно ЗЧОД
- Свидетелство за правоуправление на МПС.
- Способност за работа под напрежение и нощем;
- Способност за работа в екип и динамична работна среда.

Предимство за всеки кандидат ще бъде:

- бивши служители на МО, МВР
- опит на подобна позиция
- допълнителната квалификация като охранител
- активно спортуващи
- желание за развитие в областта на охраната

На кандидатите, които са одобрени за работа ще предложим :
- възнаграждение над средното ниво в бранша
- фирмено обучение
- трудов договор
- коректност в трудовите взаимоотношения
- професионално развитие за служителите, показали сериозно отношение към работата

Ако смятате,че отговаряте на посочените изисквания и искате да станете част от екипа ни, то можете да заявите
кандидатурата си като изпратите автобиография с телефон за връзка и снимка,
като напишете референтния номер на позицията, за която кандидатствате.

Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

За контакт:
от понеделник до петък от 09:00 часа до 17:00 часа

Кандидатствай по тази обява
СЕЛЕКТ СЕКЮРИТИ ООД  Известие за нови обяви
Повече за СЕЛЕКТ СЕКЮРИТИ ООД
Всички обяви на СЕЛЕКТ СЕКЮРИТИ ООД