13.06.2019, Ref.#: BOS
★★★★★ Специалист Бек Офис, Mogo Bulgaria EOOD
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Специалист Бек Офис

Мого България ООД е част от групата на Mogo Finance - една от най-бързо развиващите се компании в Европа в сегмента на автомобилното кредитиране. Фирмата присъства на пазарите в Латвия, Литва, Естония, Полша, Грузия, Армения, Беларус, Босна и Херцеговина, Украйна, Казахстан, Узбекистан, Албания, Молдова, Румъния, България и Кения. Компанията е небанкова финансова институция предоставяща на своите клиенти услугите лизинг с придобиване на автомобил и обратен лизинг на автомобил. Към момента, Групата е финансирала автомобили на обща стойност надхвърляща 200 мил. евро и има над 90 000 активни клиента.

Във връзка с разширяването на дейността ни в България, търсим
Специалист Бек Офис за гр. София.

Отговорности за позицията:

• Обслужва входящите обаждания от клиенти като разяснява условията по договорите за лизинг. Води кореспонденция с клиентите, в отговор на техни запитвания;
• Съхранява и архивира досиета по сделките за лизинг;
• Обработва и разнася постъпилите плащания от страна на клиенти и контрагенти;
• Обработва постъпили плащания по щети от застрахователи, съдейства при документалната обработка и окомплектоване на тотални щети и кражби;
• Изготвя справки и анализ на текущи задължения на клиенти, включително при предсрочно погасяване или при приключване на договори за лизинг;
• Подготвя документи за сключване на допълнителни споразумения към договори за лизинг, прехвърляне и прекратяване на лизингови договори;
• Комплектова документи за регистрация на автомобилите в КАТ;
• Изготвя справки и споразумения, заедно с нови погасителни планове във връзка с преструктуриране на лизингови договори, предсрочно погасяване на договори и промяна на падеж;
• Въвежда и обработва данни в информационната система във връзка с задължаването на клиентите с Данък МПС, със застраховка Гражданска отговорност, наказателни постановления, глоби и фишове;
• Съдейства за изготвяне на отговори на писма до Полицията и Държавни органи;
• Координира и контролира работата с нотариуси, застрахователи, подизпълнители, служители на КАТ и други контрагенти на компанията;
• Префактурира задълженията по договори, възложени за прекратяване на договора и възстановяване на собствеността;
• Изготвя справки, отчети и анализи, свързани с дейността;
• Участва с идеи и предложения за подобряване работата на компанията.

Изисквания за позицията:

• Висше икономическо или техническо образование степен Бакалавър;
• Минимум 2 години опит в продажбите и обслужването на клиенти придобит във финансова институция, лизингова компания, банка или фирма за потребителско кредитиране;
• Добра финансова грамотност, отлични комуникативни и презентационни умения, умения за убеждаване и водене на преговори, умения за водене на разговор по телефона;
• Интерес и познания в сферата на автомобилите, познаване на пазара на леки автомобили и сектора на автомобилното кредитиране;
• Отлична компютърна грамотност (Microsoft Office);
• Ползване на английски език – писмено и говоримо;
• Високо ниво на мотивация и желание за постигане на резултати;

Ние предлагаме:

• Възможност за работа в международна работна среда;
• Кариера в динамична, млада и бързо развиваща се компания;
• Възможности за обучение и кариерно развитие;
• Атрактивно възнаграждение и мотивационен пакет.

В случай, че имате интерес към позицията, моля изпратете CV и мотивационно писмо до
13 юли 2019 г. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставената информация и данни ще бъдат третирани строго конфиденциално.

Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани от „Мого България“ ЕООД единствено с цел извършване на кампанията за подбор на служители. Ако не предоставите личните си данни, „Мого България“ ЕООД няма да може да разгледа Вашата кандидатура за обявената позиция. Имате право на достъп, корекция и заличаване на личните данни, които „Мого България“ ЕООД обработва за Вас. За упражняване на тези права или за повече информация относно начина, по който „Мого България“ ЕООД обработва Вашите лични данни, можете да се свържете с нас. Компетентен надзорен орган за спазването на приложимото право относно защитата на личните данни в Република България е Комисия за защита на личните данни.

Кандидатствай по тази обява
Mogo Bulgaria EOOD  Известие за нови обяви
Повече за Mogo Bulgaria EOOD
Всички обяви на Mogo Bulgaria EOOD