12.06.2019, Ref.#: Ок1
★★★★★ Окачествител, ТЕД - БЕД ЕАД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 850 до 1100 BGN (Бруто)

ТЕД-БЕД ЕАД е един от международните лидери в производството на висококачествени матраци, легла и други продукти за спалнята. С отношение към детайла, безкомпромисен контрол на качеството и неуморен труд, вече повече от 25 години ТЕД осигурява спокоен и здравословен сън на своите клиенти в България и по света.
Фабриката на ТЕД е разположена на площ от 29 000 кв.м. в град Пловдив и е оборудвана с висококачествени производствени машини, което я нарежда сред най-големите и модерни производствени предприятия в Европа. За да отговори на все по-големите обеми на работа пред себе си, фирма ТЕД-БЕД инвестира в строителството и оборудването на нова производствена база с площ 14 000 кв.м., която предстои да започне работа през 2019 г.
Във връзка с това разширение ние търсим да назначим мотивирани и отговорни личности на различни длъжности в производството.

Окачествител в отдел Прошивни

Окачествителят на ТЕД отговаря на следните изисквания::

  • Средно образование
  • Готовност за работа на смени
  • Отговорно отношение към поставените задачи и изпълнението им
  • Умения за работа в екип, в динамична и бързопроменяща се среда
  • Желание и мотивация за работа
  • Основна компютърна грамотност

Основните отговорности на Окачествител в отдел Прошивни включват:

  • Проверява размера и цялостта
  • Следи за чистотата на прошивките
  • Прикачва бордове към прошивките
  • Подрежда готови продукти на палети
  • Обозначава прошивките със стикер по поръчки

Ние ви предлагаме:

  • Стабилност, сигурност и коректност в трудово-правните отношения
  • Перспектива за развитие
  • Дългосрочен трудов договор на пълен работен ден
  • Добро основно възнаграждение и осигуровки на пълна работна заплата
  • Безплатен транспорт
  • Осигурен порцион за обяд, хранене в столова
  • Ваучери за храна
  • Социални придобивки – преференциални цени в различни търговски обекти
  • Карта за спорт, допълнително здравно осигуряване
  • Коледен банкет и летен пикник сред природата
  • Ваучер при раждане на дете
  • Ваучери за Коледа и Великден
  • Летен бонус

Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ТЕД - БЕД ЕАД

Кандидатствай по тази обява
ТЕД - БЕД ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за ТЕД - БЕД ЕАД
Всички обяви на ТЕД - БЕД ЕАД