12.06.2019, Ref.#: SLS2019
★★★★★ Търговец, ESRI Bulgaria Ltd.
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Търговец

ЕСРИ България, ИТ компания, лидер в сферата на Географските информационни системи, търси да назначи Търговец.

Основни задължения:
• Реализиране на продажби на информационни системи, базов софтуер и услуги
• Управление на връзките с клиенти на различни нива
• Идентифициране на клиентските нужди и генериране на бизнес възможности за сключване на сделки
• Генериране на приходи и печалба съгласно утвърдени планове и квоти
• Водене на търговски преговори за определяне на параметри и условия
• Изнасяне на презентации, изготвяне на оферти и управление на комуникацията с клиенти с цел сключване на сделки
• Участие и насочване на маркетинговите дейности на компанията в отделни сектори.

Изисквания:
• Висше образование в сферата на информационните технологии, икономика или сходно
• Минимум 3г. опит в продажба на Информационни системи и ИТ услуги, включително в публичния сектор
• Умения за управление на търговски процеси и участници
• Умения за анализ на нужди и дефиниране на решения
• Умения за водене на преговори и затваряне на сделки
• Опит със ЗОП
• Отличен английски език
• Висока степен на лоялност и отговорност
• Организираност и умения за работа в екип
• Енергичност и приветливост

Предлагаме:
• Динамична среда на работа
• Възможност за професионално развитие и реализация
• Работа в млад, професионален и приятен екип
• Допълнително здравно осигуряване

За да кандидатствате, моля изпратете автобиография, придружена с мотивационно писмо и актуална снимка, като посочите Реф. номер: SE 2019

Кандидатстването Ви за горната позиция е свързано с обработване на лични данни, които Вие ни предоставяте през платформата на Jobs.bg. Информацията, съдържаща се във Вашето CV, мотивационно писмо и други са съобразно изискванията за позицията и това каква информация Вие решите, че желаете да ни изпратите. Моля, не ни предоставяйте информация, която не е необходима във връзка с Вашето кандидатстване.

Ние ще разгледаме изпратена от Вас информация в рамките на първоначалния подбор на служители за позицията /т.е. по документи/. В случай че преценим, че сте неподходящ или позицията бъде затворена междувременно (вкл. ако бъде заета от друго лице), ще изтрием Вашите лични данни в срок до 1 /една/ седмица от приемане на това решение, но не по-късно от 3 месеца от изтичане срока на обявата. Ако преценим, че сте подходящ за позицията, ще Ви поканим на интервю, съответно ще запазим Вашата информация с оглед на същинския процес по подбор.

В случай че желаете да запазим предоставената от Вас информация за срок от 6 месеца, за да участвате в подбора за други позиции при нас, подходящи за Вашата трудова характеристика, моля, дайте съгласието си за това в процеса на кандидатстване през платформата. Вие може да оттеглите това съгласие по всяко време, без това да засяга законосъобразността на обработването на Вашите лични данни преди оттеглянето на съгласието.

Моля, запознайте се с подробната ни Политика за обработване на лични данни, налична на сайта ни, към която има линк от профила ни в Jobs.bg.
Предоставените от мен лични данни за кандидатстване по настоящата позиция да бъдат запазени и използвани от „ЕСРИ-България” ООД (Работодателя) за срок от 6 /шест/ месеца с цел включването ми в подбор за други позиции при Работодателя, подходящи за моята трудова характеристика.
Съгласен съм   Не съм съгласен
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ESRI Bulgaria Ltd.

Кандидатствай по тази обява
ESRI Bulgaria Ltd.  Известие за нови обяви
Повече за ESRI Bulgaria Ltd.
Всички обяви на ESRI Bulgaria Ltd.