12.06.2019
★★★★★ МЕНИДЖЪР МАРКЕТИНГ И ПРОДАЖБИ, ОНЛАЙН МАГАЗИН, МАНИЯ ОНЛАЙН ЕООД
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време

МЕНИДЖЪР МАРКЕТИНГ И ПРОДАЖБИ, ОНЛАЙН МАГАЗИН

Търговската марка Мания стартира през 1996 г. в гр. Варна и днес 22 години по-късно магазини „Мания“ с повече от 200 служители в 20 града са най-голямата франчайз верига в България и една от водещите компании в Източна Европа, занимаваща се с търговия на дрехи втора употреба.
Развитието на марката Мания в последните години като символ на качествени дрехи втора употреба на достъпни цени по естествен път доведе до разширяване на дейността ни и създаването на нашия онлайн магазин - Мания Онлайн, където предлагаме невероятни находки на световни модни брандове.
Гордеем се с нашия екип от професионалисти, обединени от позитивно мислене и желание непрекъснато да се учи и усъвършенства.
Във връзка с разширяването на дейността си търсим да назначим динамичен и проактивен професионалист за позиция

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Контролира качеството на въведената информация в онлайн магазина и дава предложения за повишаването му;
• Инициира и организира провеждането на различни активности в онлайн магазина – зареждания, промоции, игри и томболи;
• Анализира реализираните инициативи и дава предложения за последващи действия;
• Проактивно взема участие в развиването на онлайн платформата на магазина;
• Упражнява контрол върху всички онлайн рекламни инструменти – следи за тяхната правилна настройка и при необходимост взема мерки за промяната им;
• Ежедневно анализира резултатите от онлайн рекламата и дава предложения за оптимизирането й;
• Изготвя месечен отчет за основните за компанията KPIs /маркетингови и финансови показатели/;
• Следи за качеството на стоката по доставчици и партиди. Докладва за отклонения от качеството;
• Следи ежедневно конкуренцията и на база наблюденията си предлага действия за подобряване на продажбите в онлайн магазина;
• Определя ценовите равнища на предлаганите в онлайн магазина стоки;
• Следи финансовите резултати на онлайн магазина, отчита причините за отклоненията в бюджета и при необходимост дава предложения за промяна на работата в направлението с най-голямо отклонение

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
• Способност за анализиране и управление на голям обем от информация и задачи;
• Умения да изготвя отчети за резултатите от дейността посредством маркетингови и финансови показатели;
• Умение за четене и анализиране на данни в Google Analytics;
• Умение за работа с Ads Manager на Facebook;
• Много добро владеене на MS-Office;
• Отлични комуникационни и организационни умения;
• Опит в управление на средно голям екип;
• Самостоятелност, инициативност, способност за работа под напрежение;
• Клиентска ориентация;
• Много добър писмен и говорим английски език;
• Опит в продажбите и/или онлайн магазин ще се считат за голямо предимство.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
• Много добро възнаграждение и допълнителни социални придобивки;
• Дългосрочен ангажимент в постоянно развивща се компания в сектора на електронната търговия;
• Интересна, динамична и предизвикателна работа в екип от млади и амбициозни хора;
• Автономност, възможност за креативност и творчество в работата;
• Фирмено обучение и възможност за кариерно развитие;

Ако нашето преложение е предизвикало Вашия интерес и желание да поемете следващото си професионално предизвикателството, кандидатствай като изпратиш своята автобиография.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. С изпращане на кандидатурата си за работа вие предоставяте съгласие за обработка на личните ви данни за целите на подбора. Всички данни, които предоставяте са лични и се обработват при спазване на изискванията на действащото българско законодателство.

Кандидатствай по тази обява
МАНИЯ ОНЛАЙН ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за МАНИЯ ОНЛАЙН ЕООД
Всички обяви на МАНИЯ ОНЛАЙН ЕООД