12.06.2019, Ref.#: ПП73
★★★★★ ОПЕРАТОР ЕЛЕКТРОМОНТАЖ с ВКЛЮЧЕНО ОБУЧЕНИЕ, Айгер Инженеринг ООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

ОПЕРАТОР ЕЛЕКТРОМОНТАЖ с ВКЛЮЧЕНО ОБУЧЕНИЕ

АЙГЕР ИНЖЕНЕРИНГ ООД е част от швейцарския холдинг AIGER GROUP AG.
С награда за Най–иновативната компания в България, награда за Сделка на годината и награда за Експортьор на годината за завоювани нови пазари.

Ние сме бутикова инженерингова компания, която създава уникални иновативни решения с швейцарска прецизност.
Това ценят нашите клиенти на всички континенти от над 60 държави и ни се доверяват повече от 25 години. Защото вярват, че силата е в креативността на човешкия ум, а не в мащаба.
Ние Търсим:

Задължения:
• Монтаж и свързване на електроелементи по ел. схеми;
• Опроводяване на ел. табла, инвертори и PLC.

Изисквания:
• Средно образование;
• Сръчност и технически умения.

Ние Ви предлагаме:
• Придобиване на професионална квалификация и възможност за развитие в различни професионални насоки;
• Стандартно работно време – 8:15-17:30ч;
• Възможност за професионални пътувания на различни точки на 5 континента;
Стабилна и сигурна работа;
Конкурентно възнаграждение с редовно изплащане, гарантиращо спокойствие за Вас и Вашите семейства;

Ние работим с нагласата “ Положително отношение към всичко и към всеки”. Ако и Вие имате тази нагласа, заповядайте при нас. Очакваме Ви!
Ако проявявате интерес към позицията, моля изпратете Вашата Автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Айгер Инженеринг ООД гарантира конфиденциалността на личните Ви данни съгласно ЗЗЛД.
Изпращайки автобиографията си, Вие се съгласявате личните Ви данни да бъдат обработвани от „Айгер Инженеринг“ ООД за целите на подбора.

Кандидатствай по тази обява
Айгер Инженеринг ООД  Известие за нови обяви
Повече за Айгер Инженеринг ООД
Всички обяви на Айгер Инженеринг ООД