12.06.2019, Ref.#: Security
★★★ СПЕЦИАЛИСТ СИГУРНОСТ, ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Ботевград, Ботевград, Индустриална зона Микроелектроника, завод IMI 2 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Езици: Английски

СПЕЦИАЛИСТ СИГУРНОСТ

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ е високо технологична производствена фирма, част от Integrated Micro-Electronics, Inc. - компания, основана през 1980 г. с 21 производствени звена по цял свят, разположени във Филипините, Китай, Сингапур, САЩ, Мексико, Великобритания, Германия, България, Сърбия и Чехия. Доставчик е на водещи производители в сферата на автомобилната, индустриална и битова електроника.

Производствените мощности в България се намират в гр. Ботевград, а развойният ни екип е в гр. София. Интегрейтид Микро-Електроникс България предлага професионално развитие на над 2750 души от региона и София.

За нуждите на компанията търсим СПЕЦИАЛИСТ СИГУРНОСТ с желание за дългосрочно развитие в глобална компания.

Подчинен на: Супервайзор сигурност

Основна цел на работа:

Да подпомага осъществяването на фирмената стратегия и политика по охрана и сигурност. Да гарантира защитата на персонала, посетителите и имуществото на компанията. Да съдейства при координирането на охранителната дейност и системите за сигурност във всички подразделения на Компанията.

Основни задължения:
  • Координира функциите, свързани със сигурността и безопасността в охраняемите обекти на компанията;
  • Подпомага осъществяването на оперативен контрол над охранителната дейност;
  • Участва при провеждане на мерки за превенция и предотвратяване  на нарушения в предприятието;
  • Администрира и контролира системите за контрол на достъпа, видео наблюдение и СОТ, както и записите от видеозаснемащата техника в съответсвие с изискванията на ЗЗЛД;
  • Подпомага контрола над правилното изпълнение  на процедурата за пропускателен режим в сградите и помещенията на Интегрейтид Микро-Електроникс България;
  • Координира дейностите по инсталиране и поддръжка на техническите системи за сигурност;
  • Изготвя и провежда инструкции за извършваните видове охранителна дейност, прави предложения и реализира  по-ефективни методи и средства за осигуряване на защита и сигурност;
  • Сътруднични при осъществяване на контрола по съхранението и предаването на ценни отпадъци на всички фирми, извършващи износ и превоз от компанията;
  • Идентифицира и съдейства за предотвратяването на възможни кражби и други щети и да се включва активно в случаи на възникнали аварии;
  • Информира прекият ръководител за всички пропуски и повреди на важни за сигурността съоръжения, както и всички обстоятелства, които могат да застрашат и да се окажат рискови за сигурността на служителите на фирмата;
  • Поддържа постоянни контакти със специализираните служби на територията на района - РПУ, РП, ППО и други в случай на необходимост;
  • Подготвя регулярни доклади за ръководството на компанията;
  • Работи в сътрудничество с всички отдели.

Изисквания:
  • Висше образование – корпоративна сигурност; противодействие на престъпността и опазване на обществения ред, национлана сигурност или друго подходящо;
  • Минимум 3 години опит на подобна позиция - счита се за предимство опит в международна производствена компания;
  • Ползванe на английски език – ниво Intermediate;
  • Компютърна грамотност – MS Office;
  • Чисто съдебно минало;
  • Способност за вземане на  бързи и адекватни решения в спешни ситуации, справяне с внезапно възникнали събития;
  • Познания за техника и оборудване, ползвани при дейностите по защита и сигурност и тяхното приложение;
  • Умение за работа в екип;
  • Умение за работа с конфиденциална информация;
  • Умение за работа под напрежение;
  • Лоялност.
Ние предлагаме:
  • Трудов договор с Интегрейтид Микро-Електроникс България;
  • Социални придобивки - ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване;
  • Месторабота - Ботевград;
  • Подсигурен фирмен транспорт от София, Мездра, Враца, Етрополе;

Ако желаете да станете част от нашия екип, моля използвайте бутона за кандидатстване по-долу и приложете подробна автобиография на български език, като не забравяте да посочите референтния номер на позицията, за която кандидаствате (Ref.No: Security)

Краен срок за подаване на документи: 10.07.2019 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
От "ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ" ЕООД събираме следните данни за Вас, като: имена, адрес, телефон, пол, години, професионален опит, образование, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.
Съгласен съм   Не съм съгласен

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ ЕООД