12.06.2019, Ref.#: ( Реф. номер: VO)
★★★★★ СТАРШИ ОДИТОР, ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

СТАРШИ ОДИТОР

ЗАД "Алианц България" АД,

Част от Allianz SE – европейски лидер в застраховането и финансовите услуги. Компанията има над 128- годишна история, опит, фирмена политика и високи стандарти по отношение на своите клиенти и служители. "Алианц България Холдинг" АД търси сериозни и амбициозни кандидати за позицията:

търси да назначи:
СТАРШИ ОДИТОР ( Реф. номер: VO)

В Управление «Вътрешен Одит»

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
∙ Ръководи и участва в планирането, извършването и докладването на одиторски проверки в ЦУ;
∙ Извършва проверка и оценка на състоянието и функционирането на системата за вътрешен одит;
∙ Извършва последващи проверки за изпълнение на одиторските препоръки;
∙ Анализира причините за констатираните слабости и пропуски в проверяваните обекти и дава препоръки за подобряване на работата;
∙ Дискретност при работа със служебна и поверителна информация.

Съвестно и с необходимата отговорност да изпълнява задълженията си към системата за вътрешен контрол. Своевременно да информира прекия си ръководител и органите за вътрешен контрол за съществуващи или възможни пропуски, нарушения или рискове, свързани с дейността на “Алианц България Холдинг” АД.

ИЗИСКВАНИЯ към кандидатите:
∙ Висше икономическо или юридическо образование;
∙ Професионален опит на подобна позиция – минимум 3 години;
∙ Отлично владеене на английски език, писмено и говоримо;
∙ Добра аналитичност и делова комуникативност;
∙ Ефективна работа в екип при спазване на дадените срокове за нейното извършване;
∙ Много добра компютърна грамотност (MS Office , одитен софтуер);

ЗНАЧИТЕЛНО ПРЕДИМСТВО при оценката на кандидатите е:
- професионален опит във финансова институция
- международно признат сертификат (CIA, CISA или подобен)

Кандидатите за позицията следва да изпратят мотивационно писмо и професионална автобиография с прикачена снимка до 12.07.2019 год

Поверителността на свързаната с обявата кореспонденция е гарантирана.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление

ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление  Известие за нови обяви
Повече за ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление
Всички обяви на ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление