11.06.2019
★★★★★ САНИТАРЕН ПЕРСОНАЛ, БЛИТЦ ЕР ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Cologne / Germany; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1000 до 1150 EUR (Нето)

САНИТАРЕН ПЕРСОНАЛ

Фирма ´´БЛИТЦ ЕР´´ ООД набира мъже и жени за постоянна работа в Германия.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- цялостно почистване на санитарни помещения и на подови настилки.
- почистване, измиване и дезинфекция на тоалетните и приходящите помещения в обекта,
- зареждане с консумативи тоалетна хартия, сапун и др.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
- немски език е предимство
- завършено средно образование
- комуникативност, позитивно отношение и поведение
- експедитивност, коректност и лоялност
- шофьорска книжна (кат. В) е предимство

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
Заминаване: до 10 дни след одобрение
Обучение: организиране на безплатно обучение в Германия, след сключване на договор
Възнаграждение: 1000 - 1150 EUR нето на месец
Осигуровки: по българското законодателство
Договор: сключване на трудов договор с ´´Блитц ЕР´´ ООД.

ДОПЪЛНИТЕЛНИ ДЕТАЙЛИ:
Настаняване: Безплатно в квартири на работодателя
Униформи: Осигурени от работодателя
Транспорт: съдействие за транспорт от България до Германия и посрещане на автогарата/летището от представител на работодателя

КАНДИДАТСТВАНЕ:
1) Ако това предложение представлява интерес за Вас и желаете да станете наш служител, изпратете актуална автобиография със снимка,

2) Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в офиса.

Телефон за връзка 0888450100

Кандидатствай по тази обява
БЛИТЦ ЕР ООД  Известие за нови обяви
Повече за БЛИТЦ ЕР ООД
Всички обяви на БЛИТЦ ЕР ООД