11.06.2019, Ref.#: Mikro
★★★★★ Специалист „Микробиолог”, АКВАХИМ АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Специалист „Микробиолог”

Специалист „Микробиолог” за Отдел „Научни изследвания, лабораторен и индустриален контрол”

АКВАХИМ АД е водеща фирма в областта на комплексните лабораторни решения с повече 26 години дейност на българския пазар. Поради разрастване на дейността ни, ние търсим нов служител за длъжността Специалист „Микробиология” за Отдел „Научни изследвания, лабораторен и индустриален контрол”.

Изисквания:
• Висше образование (микробиология, биотехнология, биология или еквивалентно);
• Лабораторният опит е предимство;
• Опит в микробиологичните техники;
• Добър английски език (писмено и говоримо);
• Много добри компютърни умения (Microsoft Office пакет, работа в интернет);
• Шофьорска книжка - B категория (активен шофьор);

Отговорности и задължения:
• Да познава продуктите за микробиологични анализи от продуктовото портфолио на АКВАХИМ АД;
• Да подготвя спецификации и ценови оферти по запитвания на клиенти и за участие в обществени поръчки;
• Да оказва методично съдействие на клиентите при необходимост;
• Да оказва съдействие на клиентите при избор на точните методи и продукти за изпълнение на лабораторните анализи;
• Да участва в организирането и провеждането на маркетингови дейности и събития;
• Да поддържа бази данни за продукти и клиенти;
• Да поддържа контакти с настоящите партньори и да установява контакти с нови партньори;
• Да подготвя рекламни материали на български език за микробиологичните продукти;
• Да съдейства на останалите колеги при реализиране на сделки с продукти в областта на микробиологията.

Качества и умения:
• Да е готов/а да бъде обучаван и да се самообучава;
• Да спазва срокове;
• Да има готовност за пътуване;
• Да спазва правила и процедури;
• Организираност и стремеж към постигане на резултати;
• Отлична комуникативност и умения за работа в екип;
• Самостоятелност при изпълнение на поставените задачи;
• Желание за развитие.

Ние предлагаме:
• Планирано обучение за продуктите, за които ще отговаря;
• Интересна работа, която дава възможност за повишаване на професионалната квалификация, поддържане и развитие на контактите с водещи специалисти в областта на микробиологията и работа с иновативни продукти;
• Работа на пълен работен ден на трудов договор;
• Достойно възнаграждение.

Ако проявявате интерес към тази позиция, е необходимо да подадете професионална автобиография на български език, копия от диплома за завършено висше образование и други документи, доказващи квалификацията и специфични знания и умения не по-късно от 30.06.2019 г.
Само кандидати, преминали предварителния подбор, ще бъдат поканени на интервю.

Вашите документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и ограничен достъп, в съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 и българското законодателство. Информираме Ви, че с подаването на Вашата кандидатура Вие давате съгласието си да обработим предоставените от Вас лични данни, които са необходими във връзка с подбора на персонал и сключването на трудов договор (чл. 6, пар. 1, б. „а“ от Регламент (ЕС) 2016/679). Вашите лични данни няма да бъдат предоставяни на трети лица и няма да бъдат прехвърляни на сървъри в други държави.

Кандидатствай по тази обява
АКВАХИМ АД  Известие за нови обяви
Повече за АКВАХИМ АД
Всички обяви на АКВАХИМ АД